LEWITT MTP 550 DMs
LEWITT MTP 550 DMs

LEWITT MTP 550 DMs

od 2 690 Kč
Dynamický mikrofon s vypínačem LEWITT MTP 550 DMs Mikrofony Lewitt ze série MTP Live jsou primárně určeny pro použití v „živých“ situacích, kdy je třeba izolovat hlavní zdroj zvuku, a to se všemi detaily. Tyto modely používají ti nejnáročnější profesionálové, kteří ví, jak podstatné jsou i ty nejmenší detaily, protože při vývoji a výrobě mikrofonů Lewitt se dbá opravdu na každou maličkost. Výsledkem jsou vokální i nástrojové mikrofony, které…
Hudebnicentrum.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 110 Kč Neznámá dodací lhůta
2 690 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LEWITT MTP 550 DMs
Výrobce: Lewitt
Minimální cena: 2 690 Kč
Maximální cena: 2 690 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Dynamický mikrofon s vypínačem

LEWITT MTP 550 DMs Mikrofony Lewitt ze série MTP Live jsou primárně určeny pro použití v „živých“ situacích, kdy je třeba izolovat hlavní zdroj zvuku, a to se všemi detaily. Tyto modely používají ti nejnáročnější profesionálové, kteří ví, jak podstatné jsou i ty nejmenší detaily, protože při vývoji a výrobě mikrofonů Lewitt se dbá opravdu na každou maličkost. Výsledkem jsou vokální i nástrojové mikrofony, které splní i ty nejvyšší požadavky.

Model 550 DMs je dynamický handheld mikrofon speciálně vytvořený pro profesionální ozvučení zpěvu. S tím souvisí i jeho základní charakteristiky, tedy mírné utlumení basových frekvencí a projasnění středů.

Podobně jako jiné modely série MTP je i 550 DMs schopný snést velmi vysoký akustický tlak a díky kardioidní charakteristice má nadstandardní ochranu proti zpětné vazbě. To v konečném důsledku znamená, že mikrofon vždy věrně přenáší velmi dobře izolovaný vstupní signál, ať už jde o sólový zpěv ve forte či tiché vokály.

Tělo mikrofonu je z lité oceli, čili se rozhodně nemusíte obávat poškození. Hlavice má samozřejmě integrovaný pop filtr a protivětrný kryt. Výstupní XLR konektor je zde pozlacený pro prodloužení životnosti. Tento mikrofon je navíc vybavený vypínačem s ochranou proti nechtěnému vypnutí a zapnutí.

Lewitt MTP 550 DMs je mikrofon, pro který budeme v jeho cenové hladině jen těžko hledat srovnání. Kvalitou komponent, zpracováním i zvukovou charakteristikou se totiž snadno vyrovná i mnohem nákladnějším modelům konkurence.

Kardioidní dynamický mikrofon s kovovou konstrukcí ze série MTP vhodný pro vokály. Mikrofon disponuje frekvenčním rozsahem 60 Hz - 16 000 Hz, senzitivitou 2 mV/Pa (-54 dBV) a impedancí < 300 Ohm. Mikrofon je vybaven posuvným On/Off vypínačem a pozlaceným XLR konektorem. Rozměry mikrofonu jsou 49 (průměr) x 175 mm a hmotnost je 400 g. Součástí balení je držák MTP 40 MCs a pouzdro DTP 40 Lb ze syntetické kůže. dynamický mikrofon, vypínač, kardioidní charakteristika, frekvenční rozsah 60 - 16kHz, v ceně mikrofonní držák a koženkový obal

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.