Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Levoxal 5 mg 7 tablet

Léky

Levoxal 5 mg 7 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití  u dospělých  a mladistvých s hmotností  nad  40  kg  (od  12  let)  k úlevě  od  mírné  až  středně  silné  bolesti,  např.  při  bolesti  hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Levoxal 5 mg 7 tablet

Kategorie Léky
Výrobce APOTEX
Nejnižší cena 72 Kč

Lék proti alergiím, který zmírňuje příznaky celoroční i sezónní alergické rýmy a kopřivky, mezi které patří především rýma, kýchání, pálení očí, slzení či kopřivka.  ... a dál?

Produkt Levoxal 5 mg 7 tablet

Levoxal 5 mg 7 tablet - parametry

Název produktu: Levoxal 5 mg 7 tablet
Výrobce: APOTEX
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 75 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules je určen k použití  u dospělých  a mladistvých s hmotností  nad  40  kg  (od  12  let)  k úlevě  od  mírné  až  středně  silné  bolesti,  např.  při  bolesti  hlavy, akutní migréně (s aurou nebo bez aury), bolestech svalů, menstruační bolesti, horečce a bolesti spojené s běžným nachlazením. Je  nutno používat nejnižší  účinnou dávku  po co nejkratší  dobu  nutnou  k dosažení  úlevy  od  příznaků onemocnění.  Pokud se vaše příznaky zhorší  nebo se nezlepší do 4 dnů v případě bolesti a do 3 dnů v případě horečky a migrény, poraďte se s lékařem.Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules tobolky nesmí užívat mladiství s hmotností nižší než 40 kg a děti. Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg měké kaplse obsahuje léčivou látku ibuprofen. Levoxal 5 mg je určen k symptomatické léčbě sezónní a celoroční alergické rinitidy (senná rýma a celoroční alergická rýma) a chronické idiopatické urtikarie (kopřivka). Obsahuje léčivou látku levocetirizini dihydrochloridum 5 mg. Čtěte podrobně příbalový leták. Levoxal 5 mg  obsahuje Levocetirizin, což je látka proti alergiím.. Používá se k léčbě příznaků alergických stavů jako jsou: senná rýma, celoroční alergická rýma, chronická kopřivka. Lék proti alergiím, který zmírňuje příznaky celoroční i sezónní alergické rýmy a kopřivky, mezi které patří především rýma, kýchání, pálení očí, slzení či kopřivka.  Levoxal 7 tablet od Apotex na GigaLékárna.cz za 72 Kč . Levoxal 5mg por.tbl.flm.7x5mg I


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.