Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení

Knihy naučná literatura

Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení

Hodnocení: 1x
  • 4

Stereografická řešení – Posuzování stability skalních masivů - Karel Drozd, Leona Suchomelová. V publikaci jsou vysvětleny základní stereografické principy a využití stereografických metod, představeny projekční sítě a uvedena řešení jednodušších geometrických úloh. Dále čtenáři v knize najdou řešení složitějších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78711

Jaké má kniha
Stereografická řešení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení koupíte i tady

Specifikace Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 111 Kč

V publikaci jsou vysvětleny základní stereografické principy a využití stereografických metod, představeny projekční sítě a uvedena řešení jednodušších geometrických úloh. Dále čtenáři v knize najdou ... a dál?

Produkt Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení

Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení - parametry

Název produktu: Leona Suchomelová, Karel Drozd: Stereografická řešení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 152 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stereografická řešení – Posuzování stability skalních masivů - Karel Drozd, Leona Suchomelová. V publikaci jsou vysvětleny základní stereografické principy a využití stereografických metod, představeny projekční sítě a uvedena řešení jednodušších geometrických úloh. Dále čtenáři v knize najdou řešení složitějších příkladů, využívající stereografické metody při hodnocení stability skalních masivů prostoupených planárními diskontinuitami. Jako praktický případ je uvedeno řešení stability skalního zářezu na dálnici D1 u Lensedel. Příklady jsou ve výkladu podány dvojí formou, a to formou konstrukčního řešení (řešení s použitím trojúhelníků, kružítka a úhloměru) a formou řešení pomocí dvojice paletek Wulfovy sítě (paletky v pólové a rovníkové projekci). Stereografická řešení – Posuzování stability skalních masivů - Karel Drozd, Leona Suchomelová od nakladatelství Karolinum v kategorii | Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.