Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost

Knihy naučná literatura

Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost

Hodnocení: 1x
  • 4

  Kniha zkoumá neplodnost jako medicínsky konstruovanou podmínku a zároveň jako specifický sociální status. Cílem autorčina výzkumu bylo zjistit, jakou roli hraje neplodnost v rámci životní biografie ve společnosti, která si rodičovství vysoce cení a zároveň se vyznačuje jednou z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Diagnóza neplodnost
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost koupíte i tady

Specifikace Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 276 Kč

Kniha zkoumá neplodnost jako medicínsky konstruovanou podmínku a zároveň jako specifický sociální status. Cílem autorčina výzkumu bylo zjistit, jakou roli hraje neplodnost v rámci životní biografie ve společnosti, která si rodičovství vysoce cení a zároveň se vyznačuje jednou z nejnižších porodností v Evropě. Autorku zajímalo, jak se lidé adaptují na situaci, kdy se jejich životní plány dostanou do střetu s překážkami na úrovni fyzického těla i společenských hodnot. Soustředí se tedy především na perspektivu mužů » ... a dál?

Produkt Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost

Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost - parametry

Název produktu: Lenka Slepičková: Diagnóza neplodnost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

 

Kniha zkoumá neplodnost jako medicínsky konstruovanou podmínku a zároveň jako specifický sociální status. Cílem autorčina výzkumu bylo zjistit, jakou roli hraje neplodnost v rámci životní biografie ve společnosti, která si rodičovství vysoce cení a zároveň se vyznačuje jednou z nejnižších porodností v Evropě. Autorku zajímalo, jak se lidé adaptují na situaci, kdy se jejich životní plány dostanou do střetu s překážkami na úrovni fyzického těla i společenských hodnot. Soustředí se tedy především na perspektivu mužů a žen, kteří mají s touto diagnózou osobní zkušenost. Vychází z hloubkových rozhovorů, jejichž analýzu představuje ve čtyřech kapitolách. Každá z nich se zabývá jednou z dimenzí zkušenosti s neplodností a její léčbou: první je věnována časovému a věkovému aspektu léčby neplodnosti, druhá kontaktu neplodných coby pacientů s lékaři a medicínou, třetí se zabývá genderovými rozdíly v reakci na neplodnost a čtvrtá způsoby, jakými se neplodné páry rozhodují o léčbě neplodnosti a budoucím rodičovství.

Jaké to je procházet léčbou neplodnosti?

Jakou roli v tom hraje věk a peníze?

Jaké řešení Češi a Češky v případě neplodnosti preferují: adopci, nebo umělé oplodnění?

Jak těžké je rozhodnout se pro použití dárcovských buněk v léčbě neplodnosti?

Jak se liší reakce mužů a žen na neplodnost?

Jsou neplodní lidé stigmatizovaní?

Podtitul: Sociologický pohled na zkušenost nedobrovolné bezdětnostiAutor: Lenka SlepičkováEdice: StudieRok vydání: 2015Vazba: Pevná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7419-140-4Počet stran: 166Rozměry: 232,0 x 152,0 x 11,0


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.