Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Lenka Březinová: Živá abeceda

Knihy

Lenka Březinová: Živá abeceda

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Živá abeceda - Jiří Havel,Lenka Březinová,Hana Stadlerová Živá abeceda je integrovaná pracovní učebnice prvopočátečního čtení a psaní, kde je vždy jedna strana věnována komunikační, jazykové a literární výchově a druhá slouží jako písanka. Učivo je rozvrženo po týdnech na jednotlivé vyučovací jednotky a je tematicky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7837

Jaké má kniha
Živá abeceda
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Březinová: Živá abeceda koupíte i tady

Specifikace Lenka Březinová: Živá abeceda

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 83 Kč

Publikace: Živá abeceda - Březinová Lenka;Havel Jiří;Stadlerová Hana. Živá abeceda je integrovaná pracovní učebnice prvopočátečního čtení a psaní, kde je vždy jedna strana věnována komunikační, jazykové a literární výchově a druhá slouží jako písanka. Učivo je rozvrženo po týdnech na jednotlivé vyučovací jednotky a je tematicky zaměřeno. K motivaci žáků přispívají i říkanky Boba Fliedra. Publikace: Živá abeceda - Březinová Lenka;Havel Jiří;Stadlerová Hana. ... a dál?

Produkt Lenka Březinová: Živá abeceda

Lenka Březinová: Živá abeceda - parametry

Název produktu: Lenka Březinová: Živá abeceda
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Živá abeceda - Jiří Havel,Lenka Březinová,Hana Stadlerová Živá abeceda je integrovaná pracovní učebnice prvopočátečního čtení a psaní, kde je vždy jedna strana věnována komunikační, jazykové a literární výchově a druhá slouží jako písanka. Učivo je rozvrženo po týdnech na jednotlivé vyučovací jednotky a je tematicky zaměřeno. K motivaci žáků přispívají i říkanky Boba Fliedra. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk | 1. třída od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Živá abeceda je integrovaná pracovní učebnice prvopočátečního čtení a psaní, kde je vždy jedna strana věnována komunikační, jazykové a literární výchově a druhá slouží jako písanka. Učivo je rozvrženo po týdnech na jednotlivé vyučovací jednotky a je tematicky zaměřeno. K motivaci žáků přispívají i říkanky Boba Fliedra. Více o novém Slabikáři Více o nové Živé abecedě      Víte o akci Startovací balíčky pro prvňáčky ?  (učebnice pro 1. ročník základní školy)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.