Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka

Učebnice/Odborná literatura

Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka

Hodnocení: 1x
  • 4

Mluvnice, Pravopis, Sloh. Příručka je koncipována jako soubor přehledů, paradigmat, algoritmů a schémat, které jsou doplněny řadou konkrétních příkladů. Struktura i proporce jednotlivých kapitol zohledňují uživatele - text je jasný, srozumitelný, přehledný. K rychlé orientaci v celé publikaci výrazně přispívá její ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Přehledy českého jazyka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka koupíte i tady

Specifikace Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 67 Kč

Příručka je koncipována jako soubor přehledů, paradigmat, algoritmů a schémat, které jsou doplněny řadou konkrétních příkladů. Struktura i proporce jednotlivých kapitol zohledňují uživatele - text je ... a dál?

Produkt Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka

Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka - parametry

Název produktu: Lenka Bradáčová: Přehledy českého jazyka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mluvnice, Pravopis, Sloh. Příručka je koncipována jako soubor přehledů, paradigmat, algoritmů a schémat, které jsou doplněny řadou konkrétních příkladů. Struktura i proporce jednotlivých kapitol zohledňují uživatele - text je jasný, srozumitelný, přehledný. K rychlé orientaci v celé publikaci výrazně přispívá její grafická podoba. Přehledy mluvnického učiva jsou zásobníkem informací a jako s takovým s nimi také pracujte. Pro běžného uživatele nejsou určeny k zapamatování v plném rozsahu. Příručku můžete používat ve všech fázích vyučovacího procesu, při domácí přípravě, ale také při zpracovávání referátů, výkladových textů či nejrůznějších popisů (ústních i písemných) i v ostatních předmětech. Častým užíváním příručky si většina žáků a studentů základní pojmy, jevy a vztahy osvojí, aniž by bylo potřeba učit se gramatické, pravopisné a slohové poučky zpaměti. Odesíláme 14.01.2014mluvnice, pravopis, slohALTERKniha, čeština, 114 stran kniha, Přehledy českého jazyka, mluvnice, pravopis, sloh, ALTER


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.