Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

Knihy naučná literatura

Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Často má zaměstnanec pádnější důvody, než je vyšší plat či lepší příležitosti, proč opouští vaši firmu. Více než 80 % pracovníků říká, že důvodem není to, že na druhé straně plotu je tráva zelenější, ale je to převaha negativních faktorů v jejich současné práci - od špatného vedení přes nedostatek příležitostí či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Jaké má kniha
7 skrytých důvodů, proč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem koupíte i tady

Specifikace Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Publikace: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem - Jak rozpoznat první signály a jednat, dokud není pozdě - Branham Leigh. Často má zaměstnanec pádnější důvody, než je vyšší plat či lepší příležitosti, proč opouští vaši firmu. Více než 80 % pracovníků říká, že důvodem není to, že na druhé straně plotu je tráva zelenější, ale je to převaha negativních faktorů v jejich současné práci - od špatného vedení přes nedostatek příležitostí či chybějící zpětné vazby až po strašnou firemní kulturu. Tato » ... a dál?

Produkt Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem

Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem - parametry

Název produktu: Leigh Branham: 7 skrytých důvodů, proč zaměstnanci odcházejí z firem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Často má zaměstnanec pádnější důvody, než je vyšší plat či lepší příležitosti, proč opouští vaši firmu. Více než 80 % pracovníků říká, že důvodem není to, že na druhé straně plotu je tráva zelenější, ale je to převaha negativních faktorů v jejich současné práci - od špatného vedení přes nedostatek příležitostí či chybějící zpětné vazby až po strašnou firemní kulturu. Tato čtivá knížka vám pomůže odhalit faktory, které tlačí vaše lidi k jiným dveřím, a poradí vám, jak je zmírnit či odstranit. Ukazuje, jak se firmy a zaměstnanci pohybují mezi vzájemnými očekáváními a realitou a jaké jsou varující signály nesplněných očekávání a jak s nimi zacházet. Nabízí mnoho praktických rad a návodů, jak postupovat a vše dokládá na řadě velmi zajímavých příkladů z reálné praxe. V knize, která by neměla chybět na stole žádného manažera či personalisty, získáte praktického rádce, jak udržet nejcennější hodnotu své firmy - lidský kapitál a stát se vyhledávaným zaměstnavatelem.Dozvíte se:Více než padesát rad, jak ocenit a udržet si zaměstnanceJaké důvody odchodu zaměstnanců většinou manažeři nevidíJak nepřijít o lidský kapitál, a tudíž o konkurenceschopnost v 21. stoletíNejen popisy, ale i řešení důvodů, proč se zaměstnanci odcizují a odcházejíPraktické příklady, návrhy, radyO autoroviLeigh BranhamJe autorem knihy Keeping the People Who Keep You In Businessa zakladatelem i ředitelem poradenské firmy Keeping the People,Inc. (www.keepingthepeople.com). Je široce uznáván jako autoritav oblasti motivace zaměstnanců a nejlepších přístupů organizací,které dlouhodobě dosahují vysoké míry udržení svých zaměstnanců.Žije v Overland Park, ve státě Kansas, a lze jej kontaktovat naadrese LB@keepingthepeople.com.RecenzeŘekli o knize"Touto knihou způsobil Leigh naprostý převrat v oblasti udržení zaměstnanců. Jehokoncept ,pull' v. ,push' faktorů je výborným pohledem na danou problematiku.Mnoho lidí není z firmy odlákáno lepší nabídkou. Jsou spíše vytlačeni ze dveří,takže jakmile se na obzoru objeví lepší nabídka, je pro ně snadné učinit ten posledníkrok. Každému ze sedmi důvodů, které Leigh uvádí, lze předejít: od výběruzaměstnanců podle potřeb pracovního místa přes podporu při výkonu zaměstnáníaž po pocit spravedlivého ohodnocení má organizace sílu udržet si téměř každého,koho chce. Jakmile osvětlí problém, nastiňuje Leigh více než padesát způsobů, jakmotivovat a udržet si zaměstnance. Tato kniha je proto neocenitelným návodemk udržení zaměstnanců." Dr. Jac Fitz-enz, zakladatel a CEO společnosti Human Capital Source,autor knihy The ROI of Human Capital"Jakákoli kniha, jejíž myšlenky vám pomohou udržet alespoň jediného zaměstnance,určitě mnohonásobně vyváží svou cenu. Kniha Leigha Branhama vám pomůžeudržet si ty nejlepší. Je napěchovaná praktickými příklady a návrhy, radami i inspirujícímipříběhy. Vřele doporučuji."Robert Levering, spoluautor žebříčku 100 Best Companies to Work forčasopisu Fortune; spoluzakladatel institutu Great Place to Work(r)"Branhamova práce pomůže společnoste


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.