Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Interaktivní hračky » Srovnání cen Legler Mozaika Hvězda

Interaktivní hračky

Legler Mozaika Hvězda

Hodnocení: 1x
  • 4

Nechte rozkvést dětskou tvořivost. Mozaika Legler Hvězda nabízí 2 hry v 1. Dítka mohou skládat barevné tvary do dřevěného rámu. Tehdy podnítí své logické myšlení, šikovnost, trpělivost a prostorovou představivost. Jakmile všemu přijdou na kloub, užijí si stavění vlastních obrazců mimo rám. Fantazie a tvořivost si přijdou na své. Konečně totiž nebudou mít žádné meze. Během hry se vaše ratolest seznámí s různými barvami tvary. Rozměry rámu: 20 x 20 x 1 cm. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Legler Mozaika Hvězda koupíte i tady

Specifikace Legler Mozaika Hvězda

Kategorie Interaktivní hračky
Výrobce Legler
Nejnižší cena 167 Kč

Dřevěná barevná stavebnice geometrické tvary procvičuje prostorové myšlení a kreativitu. Vložte všechny tvary do rámečku! ... a dál?

Produkt Legler Mozaika Hvězda

Legler Mozaika Hvězda - parametry

Název produktu: Legler Mozaika Hvězda
Výrobce: Legler
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zářivě barevně lakované dřevěné prvky různých geometrických tvarů vyzývají k vytvoření stále nových obrazců! Zde se stimuluje prostorové myšlení a kreativita. Ale pozor! Skutečnou výzvou je umístit všechny tvary zpět do bukového rámu!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.Zářivě barevně lakované dřevěné prvky různých geometrických tvarů vyzývají k vytvoření stále nových obrazců! Zde se stimuluje prostorové myšlení a kreativita. Ale pozor! Skutečnou výzvou je umístit všechny tvary zpět do bukového rámu!Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Dřevěná mozaika Hvězda v dřevěném rámečku. Úkolem dítěte je poskládat dílky tak, aby nic nepřebývalo. Samozřejmě lze z kostek stavit vše podle vlastní fantazie. Zde se stimuluje prostorové myšlení a kreativita. Ale pozor! Skutečnou výzvou je umístit všechny tvary zpět do bukového rámu! Rozměry: cca 21 x 21 x 1 cm


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.