Lavazza Espresso, zrnková, 1000g
Lavazza Espresso, zrnková, 1000g

TOP 23
Lavazza Espresso, zrnková, 1000g

od 349 Kč
Popis produktu Když pomyslíte na italskou kávu, okamžitě si vybavíte Lavazzu. Jednou z nejprestižnějších směsí této značky je Caffè Espresso. Naučte se od Lavazzy, jak by mělo perfektní espresso chutnat! Tato směs vás nezklame. Lavazza Caffè Espresso je 100 % Arabica. Špičková káva pro každou příležitost. Směs a praženíLavazza Caffè Espresso je 100 % směs Arabica. Použity jsou jen ty nejlepší kávové bobule z Jižní Ameriky, které jsou středně…
Aromaniac
Za dopravu 79 Kč Skladem
352 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lavazza Espresso, zrnková, 1000g
Výrobce: Lavazza
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetříte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Popis produktu

Když pomyslíte na italskou kávu, okamžitě si vybavíte Lavazzu. Jednou z nejprestižnějších směsí této značky je Caffè Espresso. Naučte se od Lavazzy, jak by mělo perfektní espresso chutnat! Tato směs vás nezklame. Lavazza Caffè Espresso je 100 % Arabica. Špičková káva pro každou příležitost.

Směs a praženíLavazza Caffè Espresso je 100 % směs Arabica. Použity jsou jen ty nejlepší kávové bobule z Jižní Ameriky, které jsou středně pražené. Bylo učiněno vše, aby bylo dosaženo zamýšlené palety chutí. Jedinečná směs, která vede k vyvážené, jemné kávě s intenzivní chutí.

Ochutnejte a vyzkoušejteCaffè Espresso je vyvážená káva. Krásná káva Arabica, která vytváří perfektní espresso s plným tělem. Objevte ovocné a květinové tóny. Popíjením této kávy zapomenete na hektický život. Okamžik jen pro sebe.Tato směs je skvěle všestranná. Ve skutečnosti je tato káva vynikající do všech kávových systémů. Ať už se rozhodnete pro lahodné, plné italské espresso nebo krémové cappuccino, tato zrnková káva nezklame. Zkuste tuto kávu použít také na překapávanou kávu.

Káva zrnková, 100 % arabica, původ Brazílie, místo pražení Itálie, stupeň pražení 8, 1000 g . Lavazza Espresso je středně pražená káva s plnou chutí pravého italského espressa. Tato excelentní káva se pyšní nejen svojí zajímavou charakteristickou vůní, ale také pomalu se stupňující jemnou, ač intenzivní chutí. Vhodná je pro všechny způsoby přípravy, kávová zrna pak pocházejí z oblastí Brazílie. V čem tkví tajemství jejich osobité a plné chuti? Z velké části spočívá ve způsobu pražení, kdy jsou čerstvě upražená zrna během několika vteřin vakuově zabalena a neztratí tak nic ze své vůně a chuťových vlastností.100% ArabicaSemena kávy arabika jsou celkem velká. Větší než například u robusty, dalšího velmi oblíbeného a rozšířeného druhu kávy. Velká zrnka arabiky jsou poměrně náročnější na zpracování, tedy konkrétně na pražení. Aby chuť i vůně kávy byly vždy naprosto čerstvé, je nejlepší koupit kávu zrnkovou a těsně před její přípravou si umlít potřebnou dávku.Typ:Středně pražená zrnková kávaS Italská káva - 100% arabica. Středně pražená - intenzita: 7 Chuťový profil: lehká acidita, menší crema, přecházející v intenzivnější hořkost Hmotnost: 250g Složení: zrnková káva, 100% arabica. Baleno v ochranné atmosféře. Neobsahuje alergeny. Praženo v Itálii. Výrobce: Luigi Lavazza S.p.s., Corse Novara 59, 10154 Torino, Itálie. Distributor v ČR: K+A Conference Service, s.r.o. Užijte si čiré potěšení z pravého italského espressa. Zamilujte se do jemné chuti a nezaměnitelného aroma zrnkové kávy Lavazza Espresso Italiano Classico (dříve Caffé Espresso). Jedinečná směs láká na tmavě pražené 100% Arabica, které přinášejí dokonalý prožitek z každého doušku vynikající kávy. NOVINKA! Stejná káva v novém obalu a novým názvem. Lavazza Caffe Espresso je intenzivní a sametová směs tvořena 100% prémiovou Arabikou pocházející převážně z Latinské Ameriky. V kávě pak cítíme lehkou květinovou vůni. Slože

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.