MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lars Kepler: Playground

Próza - beletrie

Lars Kepler: Playground

Hodnocení: 16x
  • 3.9375
EAN: 9788074917820

Mysteriózní psychologický thriller Playground od Larse Keplera vypráví příběh hrdinky Jasmin, která je těžce raněna a na téměř dvě minuty se jí zastaví srdce. Její duše putuje do posmrtného přístavního města, ve kterém panují velmi krutá a nebezpečná pravidla. Po probuzení Jasnim trpí posttraumatickým stresovým syndromem, ale daří se jí vést poklidný život. Až do chvíle, kdy jejího syna potká autonehoda a zastaví se mu srdce...Výborná kniha, která své čtenáře zasáhne svou hloubkou a tajemnem. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.85948
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Playground
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Lars Kepler: Playground

Specifikace Lars Kepler: Playground

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Playground - Lars Kepler Přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je dětské hřiště. Jasmin Pascalová-Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celých čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, načež je znovu přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: byla převezena do tajemného přístavního města, které představuje přechod » ... a dál?

Produkt Lars Kepler: Playground

Lars Kepler: Playground - parametry

Název produktu: Lars Kepler: Playground
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.94 bodů z 5
Počet hodnocení: 16 x
Hodnocení:
  • 3.9375
Podrobný popis:

  ;   ; Co se stane během těch vzácných vteřin, kdy se zastaví srdce? ; Jasmin Pascalová‑Andersonová má hodnost poručíka švédské armády. Během mise NATO v severním Kosovu se její jednotka ocitne v boji. Jasmin ztratí dva ze svých mužů a sama je těžce zraněna. Na celou minutu a čtyřicet vteřin se jí zastaví srdce, potom je však přivedena k životu. Po probuzení mluví o své zkušenosti z klinické smrti: ocitla se v tajemném přístavním městě, jež představuje přechod mezi životem a smrtí a v němž panuje krutý a nespravedlivý systém. Jasmin je ze svých zážitků zmatená a rozrušená. Co se stalo během těch vzácných vteřin, kdy se jí zastavilo srdce? A jak se jí podařilo překonat nástrahy města a vrátit se do života? ; Jasmin se ve Stockholmu léčí z posttraumatického stresového syndromu, opustí armádu a snaží se vést poklidný život. Až do dne, kdy jí vážná dopravní nehoda opět obrátí svět vzhůru nohama. Lékaři v nemocnici operují Jasminina syna, aby mu zachránili život. Během operace mu však musejí na okamžik zastavit srdce. ; Nikdo neví, kolik pravdy je na příbězích těch, kteří se navrátili z blízkosti smrti. Ale Jasmin nemůže riskovat. Ví, že si její syn sám neporadí a nevrátí se. Kruté přístavní město plné násilí je nebezpečné místo. A ze všeho nejnebezpečnější je hřiště… ; ----- ; Lars Kepler popisuje přístavní město s opravdovou dovedností, tak hmatatelně, až ho vidím před sebou… Playground  je filmový a snový, velmi krásný příběh města stínů.  - Dagens Nyheter ;   ; Opravdu působivé literární hrdinství a elegance posouvají děj dopředu… Lars Kepler ovládá své řemeslo. Děj nemá žádné mezery ani díry. Tak dobrých vyobrazení noční můry, kterou prožívají lidé trpící psychózou, jsem moc nečetla.  – Sydsvenskan ;   ; Nejlepší část knihy popisuje posttraumatické, nešťastné každodenní životy válečných veteránů v Jasminině švédské realitě. To vás zasáhne . - Expressen ;   ; Lars Kepler je pseudonym, za nímž se skrývá manželská dvojice Alexandra Coelho Ahndorilová (nar. 1966) a Alexander Ahndoril (nar. 1967). Doposud společně vydali čtyři bestsellerové kriminální romány:  Hypnotizér  (2009; česky Host 2010),  Paganiniho smlouva  (2010; česky Host 2011),  Svědkyně ohně  (2011; česky Host 2012) a   Písečný muž  (2012; česky Host 2013).  Stalker  (2014) je pátým dílem série, jejíž hlavní postavou je komisař Joona Linna. Romány  Hypnotizér ,  Paganiniho smlouva ,  Svědkyně ohně  a  Písečný muž  vyšly také jako audioknihy v interpretaci Pavla Rímského,  Stalker  se připravuje.  Hypnotizér  se dočkal rovněž filmového zpracování v režii Lasse Hallströma. Všech knih série se doposud prodalo přes pět milionů výtisků, jen v České republice více než čtvrt milionu. V roce 2015 vyjde ve Švédsku první díl nové thrillerové série Larse Keplera s názvem  Playground , kterou rovněž připravujeme k českému vydání.


Přidat recenzi pro Lars Kepler: Playground

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.