MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Prací prostředky » Prášky na praní » Srovnání cen LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

Prášky na praní

LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5900627074888

Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Mějte svěží a čisté prádlo každý den.Vlastnosti Aktivní síla a svěžest Se svěží vůníSkladování a použití Způsob ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77793
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

Specifikace LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

Kategorie Prášky na praní
Výrobce Lanza
Nejnižší cena 229 Kč

Prací prášek - univerzální, na bílé prádlo, zachování intenzity barvy, počet praní: 90, 6,3 kg . Nový prací prášek na bílé prádlo LANZA Fresh & Clean Bílá (6,3 kg) zajistí vašemu prádlu nejen čistotu a svěžest, ale i nádherně zářivou bílou barvu. Nová Lanza vaše bílé prádlo perfektně vypere, a to díky svému inovovanému složení. Prací prášek je však určený speciálně pro praní bílého oblečení, jehož barvu dokáže velmi efektivně chránit před nepříjemným a nevzhledným zašednutím. Navíc se postará o to, » ... a dál?

Produkt LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní) - parametry

Název produktu: LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)
Výrobce: Lanza
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 95 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nová Lanza Fresh & Clean díky svému složení skvěle vypere vaše bílé prádlo a zanechá ho příjemně provoněné. Navíc pomáhá zabraňovat zašednutí bílé barvy, takže vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Mějte svěží a čisté prádlo každý den.Vlastnosti Aktivní síla a svěžest

Se svěží vůníSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíDávkování viz obal. V případě praní v automatické pračce nasypte požadovanou dávku prášku do hlavního dávkovače pracího prostředku. V případě ručního praní nechte prášek rozpustit ve vodě a poté prádlo důkladně vymáchejte. Není vhodné pro vlnu a hedvábí! Při praní vždy dodržujte doporučení výrobce dané textilie.Podrobná data A.I.S.E. VarováníNekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomocUchovávejte mimo dosah dětíZamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodouCLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníLanza Fresh & Clean Bílá. Prášek na praní na bílé prádlo. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/ lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.Jazyk produktuInstalační jazyk - čeština

Hlavní jazyk návodu - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Prášek na praní

Varianta - Bílá na bílé prádlo Prací prášek na bílé prádlo, pro běžnou údržbu a zachování intenzity barvy . Nový prací prášek na bílé prádlo LANZA Fresh & Clean Bílá (6,3 kg) zajistí vašemu prádlu nejen čistotu a svěžest, ale i nádherně zářivou bílou barvu. Nová Lanza vaše bílé prádlo perfektně vypere, a to díky svému inovovanému složení. Prací prášek je však určený speciálně pro praní bílého oblečení, jehož barvu dokáže velmi efektivně chránit před nepříjemným a nevzhledným zašednutím. Navíc se postará o to, aby prádlo bylo úžasně provoněné příjemnou, svěží vůní. Zvolíte-li na praní bílého prádla nový prací prášek LANZA Fresh & Clean Bílá bude vaše oblečení dlouho vypadat stále jako nové. Zvolíte nejen čistotu a svěžest, ale i krásnou bílou barvu a příjemnou vůni. Klíčové vlastnosti pracího prášku LANZA Fresh&Clean Bílá (6,3 kg) - na bílé prádloExpert na čistotu, svěžest a zářivě bílou barvu vašeho prádlaEfektivní ochrana bílé barvy oblečení před zašednutím během pran


Přidat recenzi pro LANZA Fresh&Clean Bílá 6,3 kg (90 praní)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

SILAN Aromatherapy Patchouli Oil & Lotus 2775 ml (111 praní)

SILAN Aromatherapy Patchouli Oil & Lotus 2775 ml (111 praní)

Popis Nový Silan Aromatherapy Perfume Moments - pro neuvěřitelnou jemnost a dlouhotrvající uklidňující vůni prádla, která vydrží až po dobu 100 dní. * Vychutnejte si zážitek z vůně svěžího oblečení během jeho nošení. Jedinečné parfémované perly obsažené v »

od 132 Kč

v 1 obchodě

VANISH Oxi Action 4 l

VANISH Oxi Action 4 l

Vanish Oxi Action je velmi funkční odstraňovač skvrn. Aktivuje se již při nízké teplotě praní. Použít jej můžete na velké viditelné skvrny, ale také na malé skvrnky, které vám při praní mohou uniknout. Praní: Přidejte k Vašemu pracímu prostředku 100 ml »

od 259 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.