Lamps Plyšový křeček
Lamps Plyšový křeček

Lamps Plyšový křeček

Plyšový křeček 17 cm Křeček skvrnitý patří do skupiny malých hebkých plyšáčků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech. Kupte svým dětem mazlíka domů i na cesty! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Délka:…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lamps Plyšový křeček
Výrobce: Lamps
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Plyšový křeček 17 cm

Křeček skvrnitý patří do skupiny malých hebkých plyšáčků. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáčci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Vedle tohoto zvířátka můžete vybrat dětem i z jiných plyšáků, připravených v dalších samostatných produktech.

Kupte svým dětem mazlíka domů i na cesty!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Délka: 17 cm Údržba: omývejte mýdlovou vodou

Křeček je milé čiperné zvířátko, které je oblíbené u všech dětí – velkých i malých. Velikost cca 17cm. Věk 0+ Křeček je milé čiperné zvířátko, které je oblíbené u všech dětí – velkých i malých. Velikost cca 17cm. Věk 0+ Cena za 1 ks Barvu dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý typ, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky při objednání zboží.

- Kvalitní plyšová hračka ve tvaru roztomilého křečka se stane kamarádem každého dítěte. - Jemný a hebký materiál, velmi příjemný na dotek. - Velikost cca 17 cm. - Vhodné pro děti od narození.

Exkluzivní plyšová zvířata, která vypadají opravdu realisticky

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.