Srovnání cen » Auto-moto » Kamery do auta » Záznamové kamery do auta » Srovnání cen LAMAX DRIVE C7

Záznamové kamery do auta

LAMAX DRIVE C7

Hodnocení: 22x
 • 3.90909

Počet dopravních nehod každoročně roste. Řada viníků ale šlape na pedál a mizí nedohledatelném nenávratnu. Kryjte si záda před pojišťovnou! Záznamová kamera do auta LAMAX DRIVE C7 ukládá průběh jízdy ve Full HD rozlišení. Nebude tedy pochyb o tom, kdo co způsobil. Noční režim využívá optiku se skvělou světelností, takže zaznamená video v nejlepší kvalitě za všech světelných podmínek. Parkovací mód pohlídá situaci ve vaší nepřítomnosti. Bez nabíjení vydrží až 24 hodin. více podrobností

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LAMAX DRIVE C7 koupíte i tady

LAMAX DRIVE C7 v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
 • 3.90909

Na základě 22 hodnocení

79% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti LAMAX DRIVE C7

 • Kvalita záznamu perfektní. Dají se dělat i fota ze záznamu. S kamerou jsem velmi spokojen.Jednoduché ovládání. Doporučuji do auta.
 • intuitivní, pohodlné, výborný záznam, malá velikost přístroje, poměr cena výkon super, spokojenost

 • zpočátku kamera špatně držela na okně, po cca 4 přilepení drží dobře
 • moc kabelů ( mám ještě GPS modul ), s tím se nedá asi nic dělat :)
 • GPS kabel není součástí výrobku.

Čerstvá hodnocení LAMAX DRIVE C7

 • 5

Jakub, 25. září 2015

 • intuitivní, pohodlné, výborný záznam, malá velikost přístroje, poměr cena výkon super, spokojenost

 • zpočátku kamera špatně držela na okně, po cca 4 přilepení drží dobře
 • moc kabelů ( mám ještě GPS modul ), s tím se nedá asi nic dělat :)

 • 5

Petr Marek, 9. září 2015

 • Kvalita záznamu perfektní. Dají se dělat i fota ze záznamu. S kamerou jsem velmi spokojen.Jednoduché ovládání. Doporučuji do auta.

 • GPS kabel není součástí výrobku.

 • 5

Míra, 4. září 2015

 • Skvělá kamera do vozidla,slušné zpracování, malé rozměry a nízká hmotnost. Kabel má dostatečnou délku a oceňuji české menu. Spousta funkcí, ale některé jsem po měsíci pořádně neotestoval. Vracet nebudu,jsem s (výhradami viz.ohodnocení) spokojený. Je pravda,že každému vyhovuje něco jiného.

 • Koncovka napájení by mohla být na USB. Vestavěná baterka moc nevydrží, prý má udržet kameru v pohotovosti v režimu parkování a nahrávat pokud dojde k pohybu kolem vozidla a nebo kontaktu s vozidlem. Čistě jen na baterií nahrává pouze 5min. a konec, takže jaká je výdrž v pohotovostnim režimu, kde může nahrávat nakolik záznamů nevím. Senzor pohybu nereaguje na pohyb před vozidlem a to byl nastaven na nejvyšší citlivost (testovano osobně). Nerovnosti na vozovce,třeba koleje ruší záznam. Velmi stručný návod, pokud chcete nastavit zjišťujte stylem pokus omyl.

Specifikace LAMAX DRIVE C7

Kategorie Záznamové kamery do auta
Výrobce LAMAX
Nejnižší cena 1 990 Kč
Požadované vlastnosti Noční vidění
Rozlišení Full HD

Zachyťte příčinu i následek dopravní nehody pomocí autokamery Lamax Drive C7 na Full HD rozlišení. Nabízí parkovací mód, cyklické natáčení, jednoduchou instalaci, funkci časosběru, detekci pohybu a volitelnou GPS. ... a dál?

Produkt LAMAX DRIVE C7

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Niceboy Q5

Niceboy Q5

od 1 986 Kč

TrueCam A7s

TrueCam A7s

od 3 159 Kč

NAVITEL R600

NAVITEL R600

od 1 670 Kč

TrueCam A6

TrueCam A6

od 2 973 Kč

Eltrinex LS500

Eltrinex LS500

od 4 449 Kč

TrueCam A5s

TrueCam A5s

od 2 690 Kč

Novinky z okolí


LAMAX Drive C4

LAMAX Drive C4

od 1 590 Kč

LAMAX Drive C4

LAMAX Drive C4

od 1 590 Kč

Lamax Drive S5 Navi+

Lamax Drive S5 Navi+

od 4 262 Kč

Lamax Drive C3

Lamax Drive C3

od 999 Kč

TrueCam A5 PRO

TrueCam A5 PRO

od 3 799 Kč

LAMAX DRIVE C7 - parametry

Název produktu: LAMAX DRIVE C7
Výrobce: LAMAX
Minimální cena: 1 990 Kč
Maximální cena: 2 591 Kč
Ušetríte až: 601 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
 • 3.90909
Požadované vlastnosti Noční vidění
Rozlišení Full HD
Podrobný popis:

Autokamera LAMAX DRIVE C7 - Překvapí vás v každém ohledu.

Každý řidič chce nehodě předejít. Jejich počet přitom každoročně narůstá. Rovněž i těch, u kterých není znám viník. Chcete mít vždy důkaz pro pojišťovnu, že jste Vy nehodu nezavinili? Kamera do auta LAMAX DRIVE C7 ukládá záznamy ve vysokém rozlišení. Nechybí ji kvalitní noční natáčení, videotimelapse ani parkovací mód. Samozřejmostí je jednoduché ovládání, díky praktickému držáku i instalace, G-Senzor či detekce pohybu. Nehoda Vás už nepřekvapí nepřipravené. Záznamy ve vysokém rozlišení Full HD. Veškeré dění na silnici budete mít s kamerou LAMAX DRIVE C7 zaznamenané ve Full HD 1080p rozlišení při 30 snímcích za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je Vaší zárukou důkazů v případě nehody. Na videu, díky ostrému zobrazení, vyniknou všechny detaily a snadno tak rozpoznáte tvář viníka, nebo jednoduše přečtete SPZ jeho vozidla. Parkovací mód až den bez nabíjení. Zaparkované vozidlo můžete s kamerou do auta LAMAX DRIVE C7 ponechat na místě až 24 hodin bez nabíjení. Po tuto dobu bude využíván parkovací mód a vozidlo tak bude neustále střeženo. Jestliže se stane, že nějaké jiné vozidlo do toho Vašeho narazí nebo ho vandalové poničí, automaticky se spustí kamera a začne nahrávání záznamu. Pro policii i pojišťovnu tak budete mít k dispozici důležité důkazy. Ostatní kamery je přitom nutné mít neustále připojené k napájení. Jednoduchá a praktická instalace. Při každodenním použití je důležité, aby Vás manipulace s kamerou neobtěžovala. Kameru LAMAX DRIVE C7 velmi snadno během několika málo sekund nacvaknete do držáku a připojíte k napájení. Zrychlené timelapse nahrávání. Zrychlené timelapse nahrávání neboli časosběr umožňuje ve zrychleném módu přehrát Vaše záznamy. Kamera vytvoří každou sekundu jeden snímek. Můžete si tak během jedné minuty přehrát až půl hodinový záznam toho, co se dělo okolo vozu před Vaším příchodem. Díky zrychlenému nahrávání rozšíříte kapacitu paměťové karty až třicetinásobně. Kromě praktických funkcí nabízí časosběrné video i spoustu zábavy. Výsledkem budete bezpochyby nadšeni. GPS volitelně k dostání za pár kaček. Pro náročnější uživatele je k dispozici GPS modul, který si můžete ke kameře do auta LAMAX DRIVE C7 dokoupit. Vaši kameru tak obohatíte o další funkce a budete mít k dispozici o Vaší jízdě i více informací a různých detailů. Investice do GPS se Vám zaručeně vyplatí. Displej s českým menu. Součástí kamery je i 2,4" displej s vysokým rozlišením. V něm nechybí ani kompletně české menu, které se jednoduše a intuitivně ovládá. Časová smyčka. Díky časové smyčce se Vám nahrávání nezastaví. Automaticky se totiž začnou přemazávat nejstarší záznamy a budou nahrazeny novými. Některé záznamy si ovšem můžete ponechat, stačí je uzamknout. Budou tak chráněné proti smazání. G-Senzor. G-Senzor je v autokameře velmi důležitý. Trojrozměrně zaznamenává směr jízdy. Pokud dojde k nehodě, automaticky uzamkne aktuální záznam proti smazání. Vy budete mí k dispozici i čas, kdy k nehodě došlo. Detek


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.