Lamax Drive C3
Lamax Drive C3

TOP 47 Lamax Drive C3

77% 38x
od 819 Kč
Vyřešte sporné situace u dopravních nehod snadno a rychle. Digitální kamera Lamax Drive C3 poskytne svědectví ve formě špičkového videozáznamu. Nikdo vám nepřišije nic, za co nejste vinni. Neunikne jediný detail. Kamera natáčí v interpolovaném Full HD rozlišení. Šero ani tma žádný záběr nezhatí. Natáčení za horších světelných podmínek umožní LED dioda. Směr vaší jízdy spolehlivě zaznamená G-senzor, který v případě kolize zamkne záznam a ochrání…
Euroking.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
990 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lamax Drive C3
Výrobce: LAMAX
Minimální cena: 819 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetříte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,87 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
3.87
Požadované vlastnosti: Noční vidění
Rozlišení: Full HD
Typ: Záznamové kamery do auta

Popis produktu

Vyřešte sporné situace u dopravních nehod snadno a rychle. Digitální kamera Lamax Drive C3 poskytne svědectví ve formě špičkového videozáznamu. Nikdo vám nepřišije nic, za co nejste vinni. Neunikne jediný detail. Kamera natáčí v interpolovaném Full HD rozlišení. Šero ani tma žádný záběr nezhatí. Natáčení za horších světelných podmínek umožní LED dioda. Směr vaší jízdy spolehlivě zaznamená G-senzor, který v případě kolize zamkne záznam a ochrání jej před smazáním. Navíc udá přesný čas nehody.

Recenze

Celkové hodnocení

100
100% 2x
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Vaše recenze

Zdeněk

5 z 5
06.11.2017

  • Jen když je nepřetržitě postaráno při provozu kamery o dobíjení baterie z vozidla při samotném používání kamery již po nastartování vozidla a automatickém spuštění kamery, bez mého zásahu. Nemohu tak zapomínat kameru při používání zapínat.
  • Samá chvála na zmíněnou kameru, ale nikde jsem se při představování technických dat a vybaveností kamery nedočetl, jak je to s baterií ?! Kolik má mAh , jestli je to LiPol ka, nebo Lion, jestli je v balení i nabíjecí kabel do auto zásuvky, který může být připojen na stálo ke kameře a vyloučit tak starost o to, jestli kamera má ještě 'šťávu, nebo již kamera nenatáčí, protože je potřeba doma dobít baterii. U mé staré kamery (za 400,- kč) Když nastartuji motor, kamera se sama rozběhne a je automatcky dobíjena. Ono se to nezdá, ale je to nejdůležitější část kamery. Bez dodávky proudu ta kamera neumí nic !

Jakub Hvězda

5 z 5
22.10.2017

  • Kamera super
  • Nemam co vytknout

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze