LAICA Germ-Stop
LAICA Germ-Stop

TOP 20
LAICA Germ-Stop

od 269 Kč
Filtrační patrona kapacita filtru 1000 l, 1 ks v balení . Pitný režim je nutné dodržovat, aby naše tělo správně fungovalo. Ale komu by se chtělo stále tahat s těžkým balením vody nebo pít vodu z kohoutku, která ne vždy chutná dobře. Je tu však jednoduché řešení v podobě filtrační patrony Laica Germ-Stop, která redukuje bakterie a odstraňuje zakalení. Takto upravenou vodu můžete mít už za 5 minut. Životnost filtru je 1000 litrů a měl by vám…
T.S.BOHEMIA a.s.
Za dopravu 74 Kč Skladem
269 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LAICA Germ-Stop
Výrobce: LAICA
Minimální cena: 269 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Filtrační patrona kapacita filtru 1000 l, 1 ks v balení . Pitný režim je nutné dodržovat, aby naše tělo správně fungovalo. Ale komu by se chtělo stále tahat s těžkým balením vody nebo pít vodu z kohoutku, která ne vždy chutná dobře. Je tu však jednoduché řešení v podobě filtrační patrony Laica Germ-Stop, která redukuje bakterie a odstraňuje zakalení. Takto upravenou vodu můžete mít už za 5 minut. Životnost filtru je 1000 litrů a měl by vám vydržet až 12 měsíců. Když váš filtr doslouží, dojde k blokaci pórů a vodu, která obsahuje bakterie, nebude propuštěna. Filtr Germ-Stop je příslušenství k filtrační konvici Predator, jejíž součástí je i aktivační pumpa, která je nutná pro aktivaci filtru. Netahejte se už s balenou vodou, chutnou a zdravou vodu můžete mít doma i bez práce. Klíčové vlastnosti filtrační patrony Laica Germ-Stop Chutná a zdravá voda bez tahání balíků vodyFiltrační patrona Laica Germ-Stop redukuje bakterie odstraní zakalení vody Super rychlá filtrace za 5 minut Vodní filtr Laica Germ-Stop 1ks

Voda chráněná od bakterií Laica se neustále snaží o vývoj produktů, které mohou vylepšit život spotřebitelům. Z touhy vyvinout vysoce kvalitní filtr, který redukuje bakterie, obsažené v pitné vodě, vznikl filtr LAICA Germ-StopTM. Filtr lze využít ve všech zemích světa, kde je na denním pořádku nedostatečná kvalita vody z kohoutku. Filtr Germ-Stop se  používá výhradně do konvice Laica Predátor konvice využívá kombinované technologie filtrů Bi-flux a Germ-Stop.

  • Filtry LAICA jsou 100% sterilizovány
  • Filtry jsou vyráběny v Itálii
  • Kapacita filtru: 365 dnů/max. 1000l přefiltrované vody
  • Návod v Češtině

Ušetřete za poštovné Toto zboží si můžete vyzvednout na jednom z více než 2000 výdejních míst v ČR a SR. Cena za doručení na výdejní místo v ČR je od 79,- Kč. 

Vyrobeno v ItáliiKompatibilní pro použití ve filtrační konvici Predator UFSACSuper rychlá filtrace za 5 minutŽivotnost filtru je 1000l (cca až 12 měsíců dle kvality vody)Po dosažení životnosti dochází k blokaci pórů a voda není dále propuštěna skrz filtr, nedochází k přefiltrování vody obsahující bakterieGerm-Stop filtr redukuje bakterie a zakaleníPři výrobě konvice a filtrů byly použity pouze zdravotně nezávadné materiályTestováno nezávislými laboratořemiK aktivaci Germ-Stop filtru je nutné použít aktivační pumpu (cylindr a píst, součástí balení filtrační konvice Predator)

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.