LAICA filtr Bi-flux 4+1 AKCE
LAICA filtr Bi-flux 4+1 AKCE

LAICA filtr Bi-flux 4+1 AKCE

od 438 Kč
Filtr na vodu Laica Bi-flux, 4 ks Filtry Laica redukují: vodní kámen, chlór, měď, olovo, zinek, pesticidy, herbicidy a nepříjemné pachy. Životnost filtru: 150 l nebo 30 dní získejte chutnější čaj a kávu Ideální pro zdravé vaření se skvělou chutí šetrný k životnímu prostředí Váš zdroj pitné vody Zabraňuje usazování vodního kamene v domácích spotřebičích Filtry do filtračních konvic, snadné a bezpečné použití 5 stupňová filtrace Redukuje těžké…
Eberry.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
598 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LAICA filtr Bi-flux 4+1 AKCE
Výrobce: LAICA
Minimální cena: 438 Kč
Maximální cena: 598 Kč
Ušetříte až: 160 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Filtr na vodu Laica Bi-flux, 4 ks Filtry Laica redukují: vodní kámen, chlór, měď, olovo, zinek, pesticidy, herbicidy a nepříjemné pachy.

  • Životnost filtru: 150 l nebo 30 dní
  • získejte chutnější čaj a kávu
  • Ideální pro zdravé vaření se skvělou chutí
  • šetrný k životnímu prostředí
  • Váš zdroj pitné vody
  • Zabraňuje usazování vodního kamene v domácích spotřebičích
  • Filtry do filtračních konvic, snadné a bezpečné použití
  • 5 stupňová filtrace
  • Redukuje těžké kovy, chlor, bakterie, vodní kámen, herbicidy a pesticidy
  • Zlepšuje chuť i kvalitu vody
Filtry nové generace Laica BI-Flux využívají ojedinělou 5 stupňovou technologii filtrace, která je až o 30% účinnější než klasické filtry. Všechny filtry Laica jsou vyráběné v Itálii a celý výrobní proces je průběžně monitorovaný a pod intenzivní kontrolou. Každý filtr je možno zpětně sledovat až do okamžiku výroby. Filtrační patrona bi-flux filtr, 5 stupňová filtrace, kapacita 150l vody/1 měsíc. Bi-flux filtrační patrony odstraní z vody zápach chlóru, těžké kovy i vodní kámen. 5 stupňová filtrace, o 30 % účinnější než ostatní filtry. Výrobní proces je monitorován a pod intenzivní kontrolou. Kapacita filtru: 150 litrů vody (cca 1 měsíc). 100% sterilní. Vhodné pro filtrační konvice Laica, BWT, BRITA MAXTRA, DAFI. Bi-flux je nová generace LAICA filtračních patron, které vám umožní zlepšit kvalitu vody jednoduchým způsobem a s ideální rychlosti filtrování a účinnosti. V zájmu je zajištění maximální bezpečnosti a zaručené kvality. Kapacita filtru je 150 litrů vody, takže vydrží přibližně jeden měsíc. Filtr Bi-Flux disponuje 5 stupňovou filtrací a díky tomu je nejmodernějším typem filtru na trhu, který je o 30% účinnější než ostatní filtry. Výrobní proces je monitorován a je pod intenzivní kontrolou, každý filtr lze zpětně sledovat až do okamžiku výroby. Filtry jsou 100% sterilní. Vhodné nejen pro filtrační konvice značky Lai Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.