Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze

Knihy

Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Lidé jako Boží příběh je posledním dílem Schillebeeckxovy trilogie, věnované podstatným rysům křesťanské zkušenosti s Bohem v Ježíši Kristu. České vydání je (podobně jako francouzské) doplněno o zvláštní autorovu předmluvu, v níž jsou vyjádřeny stěžejní myšlenky předchozích dvou dílů. Tématy knihy, která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze koupíte i tady

Specifikace Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 85 Kč

Publikace: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze - Ladislav Tondl. Publikace: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze - Ladislav Tondl. ... a dál?

Produkt Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze

Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze - parametry

Název produktu: Ladislav Tondl: Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 85 Kč
Maximální cena: 117 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Lidé jako Boží příběh je posledním dílem Schillebeeckxovy trilogie, věnované podstatným rysům křesťanské zkušenosti s Bohem v Ježíši Kristu. České vydání je (podobně jako francouzské) doplněno o zvláštní autorovu předmluvu, v níž jsou vyjádřeny stěžejní myšlenky předchozích dvou dílů. Tématy knihy, která uplatňuje nový teologický přístup a zkoumá základní teologické otázky zdola, jsou například vztah mezi dějinami světa a dějinami spásy, poměr mezi dějinami zjevení a dějinami utrpení, charakteristika víry v Boha v eticky autonomním sekularizovaném světě nebo možnost demokratického uspořádání církve. Kniha již byla přeložena do francouzštiny, němčiny a angličtiny a bez nadsázky lze říci, že představuje jakousi závěť velkého teologa, jehož myšlení krystalizovalo v průběhu kulturních, sociálních a ideologických bouří 20. století. Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze - Ladislav Tondl. Znalost - její lidské, společenské a epistemické dimenze - Ladislav Tondl od nakladatelství Filosofia v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha,2003


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.