Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD)

Knihy

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Jára Cimrman : Vražda v salonním coupé (CD): V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cihly), a továrník Bierhanzel, výrobce masti pro houstnutí vlasů. Ve stanici ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD) koupíte i tady

Specifikace Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 49 Kč

V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cih ... a dál?

Produkt Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD)

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD) - parametry

Název produktu: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Vražda v salonním coupé (CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jára Cimrman : Vražda v salonním coupé (CD): V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cihly), a továrník Bierhanzel, výrobce masti pro houstnutí vlasů. Ve stanici Istanbul přibude k této trojici inspektorův žák, policejní praktikant Jindřich Hlaváček, dokončující svou diplomovou práci o vlakové kriminalistice. Cesta probíhá klidně až do chvíle, kdy továrníka Bierhanzela rozbolí zub. Vlakový steward - jakýsi konduktér pro boháče - přispěchá se šlapací vrtačkou a továrník se po zákroku cítí mnohem lépe. Záhy bolest pomine úplně, neboť Bierhanzel zemře. Takto efektně otevřel Jára Cimrman svou detektivní hru "Vražda v salónním coupé", v níž zúročil své zkušenosti z policejní služby na vídeňské "čtyřce". O jeho kriminální a kriminalistické kariéře nás poučí série fundovaných přednášek, polemizujících s rakouským středoškolským profesorem E. Fiedlerem.Seznam skladeb:Vražda v salonním coupé - Vědecké sympozium na téma Cimrman, 1620Vražda v salonním coupé - Vražda v salonním coupé, 1662 Publikace: CD-Vražda v salonním coupé (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak; Zdeněk Svěrák. Publikace: CD-Vražda v salonním coupé (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak; Zdeněk Svěrák.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.