Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD)

Knihy

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD)

Hodnocení: 1x
  • 4

Smoljak, Cimrman, Svěrák: POSEL SVĚTLA a další cimrmanovské texty, na něž se nedostalo.1. CD:1 Cimrman na prahu své kriminalistické kariéry,2 Detektiv a básník, 3 Cimrmanova revoluce v němém filmu (ze hry Vražda v salonním coupé),4 Cimrmanovy písňové texty Krása bez závoje a Vzácný kámen, 5 Cimrmanova kabina pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD) koupíte i tady

Specifikace Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 185 Kč

Ne všechno z her Divadla Járy Cimrmana se vešlo na zvukové nosiče. Důvod? Jejich omezená stopáž. Toto album proto nabízí kompilaci z textů, "na něž se nedostalo". Je, kromě příznačného "cimrmanovského" humoru, nevšední procházkou (s průvodci Z. Svěrákem a L. Smoljakem) dějinami souboru, neboť nabízí i jména interpretů už možná zapomenutých. Album ocení nejen milovníci DJC, ale určitě všichni, kteří se rádi smějí! ... a dál?

Produkt Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD)

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD) - parametry

Název produktu: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) (CD)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Smoljak, Cimrman, Svěrák: POSEL SVĚTLA a další cimrmanovské texty, na něž se nedostalo.1. CD:1 Cimrman na prahu své kriminalistické kariéry,2 Detektiv a básník, 3 Cimrmanova revoluce v němém filmu (ze hry Vražda v salonním coupé),4 Cimrmanovy písňové texty Krása bez závoje a Vzácný kámen, 5 Cimrmanova kabina pro začínající houslisty, 6 Osud Cimrmanovy mamutí opery Panama (ze hry Cimrman v říši hudby), 7 Cimrmanova cesta za pohádkou (ze hry Dlouhý, Široký a Krátkozraký), 8 Anekdoty (ze hry Lijavec), 9 Nevěřící Vlasák (ze hry Blaník)2. CD: 1 Zkouška nové technické síly, 2 Živý obraz: Škodu nezjistí, kdo se pojistí (ze hry Dobytí severního pólu), 3 Hamlet bez Hamleta (ze hry Záskok),4 Cimrman - kočovný dentista, 5 Šel nádražák na mlíčí (ze hry Švestka), 6 České koloniální výboje (ze hry Afrika), 7 jednoaktová hra Posel světla (ze hry Posel z Liptákova) Účinkují: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Miloň Čepelka, Pavel Vondruška, Oldřich Unger, Bořivoj Penc, Kotek Jaroslav Vozáb a Jan Kašpar, Genadij Rumlena, Jaroslav Weigel, Petr Reidinger, Marek ŠimonNe všechno z her Divadla Járy Cimrmana se vešlo na zvukové nosiče. Důvod? Jejich omezená stopáž. Toto album proto nabízí kompilaci z textů, "na něž se nedostalo". Je, kromě příznačného "cimrmanovského" humoru, nevšední procházkou (s průvodci Z. Svěrákem a L. Smoljakem) dějinami souboru, neboť nabízí i jména interpretů už možná zapomenutých. Album ocení nejen milovníci DJC, ale určitě všichni, kteří se rádi smějí.Autor: Divadlo Járy CimrmanaRok vydání: 2006Rozměry: 125 x 142 Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák. Posel světla (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák od nakladatelství SUPRAPHON v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.