Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy

Knihy

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy

Hodnocení: 1x
  • 4

Jára Cimrman : Vyšetřování ztráty třídní knihy (CD): Cimrman jako pedagog byl požádán, aby zpracoval do Kapesní učebnice c. k. poddůstojnického sboru heslo Země česká. V té době znal Čechy jen z mapy rakousko-uherského mocnářství v měřítku 1:500 000. Napsal: "Zemi českou co do jejího povrchu lze charakterizovati ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy koupíte i tady

Specifikace Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 109 Kč

Cimrman jako pedagog byl požádán, aby zpracoval do Kapesní učebnice c. k. poddůstojnického sboru heslo Země česká. V té době znal Čechy jen z mapy rakousko-uherského mocnářství v měřítku 1:500 000. N ... a dál?

Produkt Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy

Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy - parametry

Název produktu: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák: Divadlo J.C. - Vyšetřování ztráty třídní knihy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jára Cimrman : Vyšetřování ztráty třídní knihy (CD): Cimrman jako pedagog byl požádán, aby zpracoval do Kapesní učebnice c. k. poddůstojnického sboru heslo Země česká. V té době znal Čechy jen z mapy rakousko-uherského mocnářství v měřítku 1:500 000. Napsal: "Zemi českou co do jejího povrchu lze charakterizovati jako hory, doly, černý les. Mezi Sušicí a Pískem je poušť. Severně od města Kouřim táhnou se rozsáhlé tabákové plantáže až ke kuřácké metropoli Šluknov. Zkamenělé výměšky vyhynulých mamutů dolují pilní Čechové v okolí Veltrus. Za zmínku stojí též okultistické doupě Duchcov a letovisko jihočeských zbohatlíků Prachatice. Léčbou štítné žlázy jsou známy lázně Volary. Český ráj je krajem nudistů. Zdejší adamité a evité chodí zde, jak je Pánbůh stvořil, oděni jen tu a tam, nedbajíce církevních pohrůžek z Mnichova Hradiště. Své centrum, památný to hrad, pojmenovali si nudisté českým názvem pro krásnou ženu: Kost." Zůstává dodnes tajemstvím, zda Jára Cimrman přispěl takto do příručky z pouhé neznalosti, či zda byl veden úmyslem rozložit poddůstojnický sbor a znemožnit mu případné operace na českém území.Seznam skladeb:Vyšetřování ztráty třídní knihy - Seminář, 2285Vyšetřování ztráty třídní knihy - Vyšetřování ztráty třídní, 2345 Publikace: CD-Vyšetřování ztráty třídní knihy (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak; Zdeněk Svěrák. Publikace: CD-Vyšetřování ztráty třídní knihy (Divadlo J. Cimrmana) - Ladislav Smoljak; Zdeněk Svěrák.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.