Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Knihy naučná literatura

Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Hodnocení: 1x
  • 4

FLAUTO DOLCE - jedna z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Této úspěšná série obsahuje tituly Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1-3 ( v českém a německém jazyce ) a Škola hry na altovou zobcovou flétnu 1 ( pouze v českém jazyce ). Celá škola je vlastně pouze velká sbírka ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.25974
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Flauto dolce - Škola hr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl) koupíte i tady

Specifikace Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 148 Kč

Kniha - autor Ladislav Daniel, 38 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Nahrávka pro domácí cvičení a muzicírování. Doplněk k publikaci Flauto Dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1. Lekce 12-22 podle notové publikace. ... a dál?

Produkt Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl) - parametry

Název produktu: Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 148 Kč
Maximální cena: 212 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

FLAUTO DOLCE - jedna z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Této úspěšná série obsahuje tituly Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1-3 ( v českém a německém jazyce ) a Škola hry na altovou zobcovou flétnu 1 ( pouze v českém jazyce ). Celá škola je vlastně pouze velká sbírka písní různých hudebních směrů jednohlasných, později i vícehlasných, seřazených tak, aby se daly snadno jedna po druhé zahrát. V každé lekci, která je vždy na jedné stránce, se naučíte vždy jeden nový tón nebo jeden rytmický útvar a tímto způsobem, při studiu hry, se každý začínající hudebník naučí vše podstatné z hudební nauky co ke své hře v danou chvíli potřebuje znát. Tento titul patří mezi nejuznávanější a tím i nejpopulárnější učebnici na zobcovou flétnu u nás. Celá škola je vlastně velkou sbírkou písní různých hudebních směrů (zpočátku pouze jednohlasných, později i vícehlasných), seřazených dle obtížnosti tak, aby se daly snadno hrát jedna po druhé. Učebnice je rozdělená na lekce (na jednu stránku) a v každé z nich se objevuje něco nového (nota, rytmický útvar aj.), tím zajišťuje žákům neustálý pokrok. Součástí publikace je i hmatová tabulka. Titul je vhodný i pro samostudium. Autor : Ladislav Daniel, Nahrávka pro domácí cvičení a muzicírování.

Doplněk k publikaci Flauto Dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu 1. Lekce 12-22 podle notové publikace.

Druh sortimentu : Kniha, Flauto dolce Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 38 Oblíbená škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Úkolem druhého dílu je zvládnutí rozsahu od c1 chromaticky do b2 a hrav tóninách dur a moll po dvě bé a dva křížky. Nejpopulárnější škola na sopránovou zobcovou flétnu. Vhodná pro všechny začátečníky na tento nástroj . 40 stran A4, brožované.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.