Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Knihy naučná literatura

Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Hodnocení: 1x
  • 4

Flauto Dolce - škola hry na sopránovou zobcovou flétnu je třídílná publikace. Jedná se o jednu z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Text titulu: česky a německy. Celá škola je velká sbírka písní. různých hudebních směrů jednohlasných, později i vícehlasných, seřazených tak, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Flauto dolce - Škola hr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl) koupíte i tady

Specifikace Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Nejpopulárnější škola na sopránovou zobcovou flétnu. Vhodná pro všechny začátečníky na tento nástroj . 40 stran A4, brožované. ... a dál?

Produkt Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)

Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl) - parametry

Název produktu: Ladislav Daniel: Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 212 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Flauto Dolce - škola hry na sopránovou zobcovou flétnu je třídílná publikace. Jedná se o jednu z nejznámějších, nejpopulárnějších a nejprodávanějších hudebních škol u nás. Text titulu: česky a německy.

  • Celá škola je velká sbírka písní. různých hudebních směrů jednohlasných, později i vícehlasných, seřazených tak, aby se daly snadno jedna po druhé zahrát. V každé lekci, která je vždy na jedné stránce, se naučíte vždy jeden nový tón nebo jeden rytmický útvar a tímto způsobem, při studiu hry se každý začínající hudebník naučí vše podstatné z hudební nauky co ke své hře v danou chvíli potřebuje znát Tento titul patří mezi nejuznávanější a tím i nejpopulárnější učebnici na zobcovou flétnu u nás. Celá škola je vlastně velkou sbírkou písní různých hudebních směrů (zpočátku pouze jednohlasných, později i vícehlasných), seřazených dle obtížnosti tak, aby se daly snadno hrát jedna po druhé. Učebnice je rozdělená na lekce (na jednu stránku) a v každé z nich se objevuje něco nového (nota, rytmický útvar aj.), tím zajišťuje žákům neustálý pokrok. Součástí publikace je i hmatová tabulka. Titul je vhodný i pro samostudium. Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Flauto dolce - Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu (1. díl) - Ladislav Daniel od authora Ladislav Daniel a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Oblíbená škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. Úkolem druhého dílu je zvládnutí rozsahu od c1 chromaticky do b2 a hrav tóninách dur a moll po dvě bé a dva křížky. Učebnice pro začátečníky na sopránovou zobcovou flétnu
  • autor: Ladislav Daniel
  • bilingvuální - čeština/němčina
  • vhodné pro staší děti a dospělé
  • 1. díl Nejpopulárnější škola na sopránovou zobcovou flétnu. Vhodná pro všechny začátečníky na tento nástroj . 40 stran A4, brožované.

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.