Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III

Knihy

Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Časovost a smrtelnost III. – Studie k časové konstituci lidské existence – cesty Heideggerova myšlení - Ladislav Benyovszky, Jaroslav Novotný, Marie Pětová. Ve třetím díle studií Časovost a smrtelnost jsou předloženy tři vhledy do Heideggerovy myšlenkové cesty. V prvním se obšírně sleduje a interpretuje Heideggerův ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Časovost a smrtelnost III
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III koupíte i tady

Specifikace Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 91 Kč

Ve třetím díle studií Časovost a smrtelnost jsou předloženy tři vhledy do Heideggerovy myšlenkové cesty. V prvním se obšírně sleduje a interpretuje Heideggerův pokus o dopracování problematiky Bytí a ... a dál?

Produkt Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III

Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III - parametry

Název produktu: Ladislav Benyovszky: Časovost a smrtelnost III
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 91 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Časovost a smrtelnost III. – Studie k časové konstituci lidské existence – cesty Heideggerova myšlení - Ladislav Benyovszky, Jaroslav Novotný, Marie Pětová. Ve třetím díle studií Časovost a smrtelnost jsou předloženy tři vhledy do Heideggerovy myšlenkové cesty. V prvním se obšírně sleduje a interpretuje Heideggerův pokus o dopracování problematiky Bytí a času (1927) v jeho přednáškách Základní problémy fenomenologie (1927). Zde však Heideggerova fundamentální ontologie začíná narážet na své vlastní meze, což posléze vede k postupné proměně Heideggerova přístupu k otázce souvislosti času a bytí. První výraznou podobu proměny Heideggerova myšlení pak sleduje v základních rysech druhý překládaný vhled, který vychází z Heideggerových Příspěvků k fi losofi i (1936). Třetí vhled pak na základě Heideggerových textů konce 30. a ze 40. let 20. století důsledně interpretuje dosah tohoto jinak promýšleného vztahu bytí a času pro porozumění lidské smrtelnosti a počáteční zřejmosti. Časovost a smrtelnost III. – Studie k časové konstituci lidské existence – cesty Heideggerova myšlení - Ladislav Benyovszky, Jaroslav Novotný, Marie Pětová od nakladatelství Togga v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.