Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Filmové postavičky » Srovnání cen Kvarteto - Pat a Mat - háček

Filmové postavičky

Kvarteto - Pat a Mat - háček

Hodnocení: 1x
  • 4

Bonaparte Hra Kvarteto Pat a Mat Kvarteto se hraje se 32 speciálními kartami, na nichž jsou obrázky, zpravidla tematicky zaměřené. Karty jsou rozděleny do 8 skupin (obvykle označené 1-8) po čtyřech (A-D) tak, aby k sobě obrázky ve čtveřici logicky patřily. Tyto čtveřice jsou označovány jako kvarteta. Na každé kartě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kvarteto - Pat a Mat - háček koupíte i tady

Specifikace Kvarteto - Pat a Mat - háček

Kategorie Filmové postavičky
Výrobce BONAPARTE
Nejnižší cena 26 Kč

KVARTETO PAT A MAT Dětské kvarteto s obrázky známých hrdinů Pata a Mata. Hra se skládá z 32 karet. Je určena pro libovolný počet hráčů, nejméně však 3. Karty se zamíchají a všechny rozdají mezi hráče. Hráč zleva od rozdávajícího začíná, a to tak, že se zeptá kteréhokoliv z hráčů na požadovanou kartu. Pokud tuto kartu vyzvaný hráč má, musí ji tazateli odevzdat. Ten se může ptát na další karty tak dlouho, dokud se mu vyhledávání karet daří. Pokud ne, pokračuje ve hře dotázaný hráč, který nevlastní požadovanou kartu. » ... a dál?

Produkt Kvarteto - Pat a Mat - háček

Kvarteto - Pat a Mat - háček - parametry

Název produktu: Kvarteto - Pat a Mat - háček
Výrobce: BONAPARTE
Minimální cena: 26 Kč
Maximální cena: 90 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bonaparte Hra Kvarteto Pat a Mat Kvarteto se hraje se 32 speciálními kartami, na nichž jsou obrázky, zpravidla tematicky zaměřené. Karty jsou rozděleny do 8 skupin (obvykle označené 1-8) po čtyřech (A-D) tak, aby k sobě obrázky ve čtveřici logicky patřily. Tyto čtveřice jsou označovány jako kvarteta. Na každé kartě jsou uvedeny názvy ostatních karet z daného kvarteta. Některá kvarteta pro děti využívají místo číslic a písmen např. tvary a barvy. Hry se musí zúčastnit minimálně 3 hráči, kterým jsou pokud možno rovnoměrně rozděleny karty. Začínající vyzve jakéhokoliv jiného hráče, aby mu předal kartu, kterou určí (písmenem, číslem a názvem). Podmínkou je, že sám musí mít aspoň jednu kartu z kvarteta, ke kterému přísluší požadovaná. Pokud vyzvaný hráč danou kartu vlastní, musí ji předat tazateli. V opačném případě vyzývaný oznámí, že danou kartu nevlastní Vyzývaný hráč poté přichází na řadu a začíná se ptát na kvarteta ostatních. Pokud hráč shromáždí celé kvarteto, pokládá ho a získává bod. Vítězí

hráč s nejvyšším počtem bodů. Nevhodné pro děti do 3 let. Karetní hra Kvarteto s hrdiny Pat a Mat. Hra se skládá z 32 karet. Je určena pro libovolný počet hráčů,

nejméně však 3. Karetní hra Kvarteto s hrdiny Pat a Mat. Hra se skládá z 32 karet. Je určena pro libovolný počet hráčů,

nejméně však 3. Karty se zamíchají a všechny rozdají mezi hráče.

Hráč zleva od rozdávajícího začíná, a to tak, že se zeptá

kteréhokoliv z hráčů na požadovanou kartu. Pokud tuto kartu vyzvaný

hráč má, musí ji tazateli odevzdat. Ten se může ptát na další karty tak

dlouho, dokud se mu vyhledávání karet daří. Pokud ne, pokračuje ve hře

dotázaný hráč, který nevlastní požadovanou kartu. Úplná kvarteta se

ihned vyloží na stůl. Každé kvarteto se skládá ze 4 karet např. 1A, 1B,

1C, 1D. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce kvartet. Obsah balení: 32 karet v plastové krabičce, návod.

Věk: 4+

Počet hráčů: 3+

Délka hry: cca 20 min.

Rozměry balení: 10,5×6,5×2 cm

Země původu: ČR Pat a Mat, hrdinové seriálového večerníčku A je to.. jsou oblíbení již po generace. Neúnavní kutilové pobaví děti i dospělé. Pat je nižší - žlutý s rádiovkou, Mat je vyšší - červený s kulichem. S Patem a Matem zažijete spoutu zábavy.

Karetní hra Bonaparte kvarteto v plastové krabičce.

Kvarteto je hra, kde hráči tahají karty jeden od druhého a skládají z nich čtveřice. Vítězem se stává hráč, který nemá v ruce žádné karty a na stole má nejvíce "kvartet". Bonaparte nabízí množství kvartet s potiskem, od dětských postaviček z Večerníčků, přes automobily, motocykly a zvířata.

Rozměr obalu: 6,5 x 10,5 x 2 mm Rozměr karty: 6 x 10 cm Hračka nevhodná pro děti do 3 let.

Cena je uvedena za 1 kus. Kvarteto - Pat a Mat - háček. Kvarteto s oblíbenými postavičkami Patem a Matem Kvarteto - Pat a Mat - háček od nakladatelství Trik Martin - Bonaparte v kategorii | | | Kvarteto za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Zábavná karetní hra s oblíbenými motivy Pata a Mata. Baleno v plastové krabičce.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.