Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená

Knihy pro děti a mládež

Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdálo by se, že pro Zoey nastala tolik potřebná chvilka oddechu – Neferet však není jediné zlo, kterému čelí. Zoey se stále častěji zmocňuje pocit, že život se jí definitivně vymkl z rukou, a co víc, ani na své nejbližší už se nemůže spolehnout tolik jako dřív. Jak dlouho potrvá, než pohár její trpělivosti přeteče? A ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Odhalená
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená koupíte i tady

Specifikace Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 120 Kč

Bývalá velekněžka Neferet utrpěla první velkou porážku. Díky své nadpřirozené moci přežila, ale než se Zoey Redbirdové a jejímu kruhu přátel dokáže znovu postavit, musí nabrat nové síly. Zdálo by se, ... a dál?

Produkt Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená

Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená - parametry

Název produktu: Kristin Cast, P. C. Cast: Odhalená
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdálo by se, že pro Zoey nastala tolik potřebná chvilka oddechu – Neferet však není jediné zlo, kterému čelí. Zoey se stále častěji zmocňuje pocit, že život se jí definitivně vymkl z rukou, a co víc, ani na své nejbližší už se nemůže spolehnout tolik jako dřív. Jak dlouho potrvá, než pohár její trpělivosti přeteče? A co když jejím největším nepřítelem je ona sama? Ukázka z textu Ze shluku lidí vystoupila sestra Marie Anděla a pokusila se tu ženskou uklidnit. „No tak, no tak, paní. Vím, že je to šok, když zemře někdo mladý, ale všichni přece víme, že kterémukoli mláděti hrozí předčasná smrt. Oni jsou s tím smířeni a musíme to přijmout i my.“  Ječící žena se náhle zarazila a zamrkala na sestru Marii Andělu, jako by si teprve v tu chvíli uvědomila, kde vlastně je. Zhluboka se nadechla a zkřivila obličej, její zhrozený výraz děsivou rychlostí vystřídal vztek. Až pak mi došlo, že jsem ji podle toho měla poznat.  „Vy myslíte, že oplakávám nějaké mládě? To je absurdní!“ vypálila na jeptišku.  „Promiňte, nerozumím, co –“  Vtom přiběhla Afrodita a s očima vytřeštěnýma na plačící ženu sestru přerušila. „Mami? Co se ti stalo?“  „Sakra!“ sykl Stark tlumeně. „To je Afroditina máma.“  Zareagovala jsem dřív, než jsem si to mohla nechat projít hlavou, pustila jsem jeho ruku a vykročila vpřed.  „Oni ho zabili!“ vřískla na Afroditu její máma.  „Koho?“  „Tvého otce! Tulského starostu!“ Škola noci 11: Odhalená - C. Castová P., Castová Kristin. Bývalá velekněžka Neferet utrpěla první velkou porážku. Díky své nadpřirozené moci přežila, ale než se Zoey Redbirdové a jejímu kruhu přátel dokáže znovu postavit, musí nabrat nové síly. Zdálo by se, že pro Zoey nastala tolik potřebná chvilka oddechu – Neferet však není jediné zlo, kterému čelí. Zoey se stále častěji zmocňuje pocit, že život se jí definitivně vymkl z rukou, a co víc, ani na své nejbližší už se nemůže spolehnout tolik jako dřív. Jak dlouho potrvá, než pohár její trpělivosti přeteče? A co když jejím největším nepřítelem je ona sama? Škola noci 11: Odhalená - C. Castová P., Castová Kristin od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.