Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky auta » Srovnání cen KOVAP Traktor ZETOR 25A

Hračky auta

KOVAP Traktor ZETOR 25A

Hodnocení: 1x
  • 4

Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Funkční převodovka má 3 rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor můžete volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou, děti si vyhrají jako s opravdovým traktorem. Jak tedy obsluhovat traktor ? Zatáhněte ruční brzdu, zasuňte klíček do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.04855
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? KOVAP Traktor ZETOR 25A koupíte i tady

Specifikace KOVAP Traktor ZETOR 25A

Kategorie Hračky auta
Výrobce Kovap
Nejnižší cena 769 Kč

Kovový model 1:25, doporučený věk od 4 let. Detailně zpracovaný model traktoru Zetor 25A v zelené barvě rozzáří oči každému chlapci. Traktor nabízí nejenom působivý design, ale i prvky zaručující skvělou zábavu. Díky pérovému strojku dokáže jezdit, převodovka pak umožňuje řazení tří rychlostí pro jízdu vpřed, vzad a neutrál. Volant tak model skutečně řídí, můžete jej i zabrzdit ruční brzdou. Stejně jako ostatní modely českého výrobce Kovap, i tento traktor je vyroben z kvalitního a odolného kovu. » ... a dál?

Produkt KOVAP Traktor ZETOR 25A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


KOVAP Traktor ZETOR 25A - parametry

Název produktu: KOVAP Traktor ZETOR 25A
Výrobce: Kovap
Minimální cena: 769 Kč
Maximální cena: 1 169 Kč
Ušetríte až: 400 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pohyb traktoru zajišťuje unikátní pérový strojek natahovaný klíčkem. Funkční převodovka má 3 rychlosti dopředu a zpátečku. Traktor můžete volantem skutečně řídit a navíc ho i zabrzdit ruční brzdou, děti si vyhrají jako s opravdovým traktorem. Jak tedy obsluhovat traktor ? Zatáhněte ruční brzdu, zasuňte klíček do otvoru v pravém zadním kole, natahujte po směru hodinových ručiček, dokud neucítíte silnější odpor. Traktor položte na plochu, zařaďte libovolnou rychlost, volantem nastavte směr jízdy a odbrzděte ruční brzdu. Rychlost a směr jízdy se mění podle zařazeného rychlostního stupně a otočení volantu Upozornění! Nikdy nenatahujte strojek směrem doleva a nepřetahujte ho, může dojít k jeho zničení. Traktor nenechávejte dlouho s nataženým strojkem. Při častém používání hračky doporučujeme 2x ročně naolejovat strojek asi třemi kapkami mazacího oleje (do dírky na podlaze vlevo od řadící páky). Při dodržení těchto rad se budete moci z traktorů těšit dlouhé roky. Vhodné pro děti od 3

let. Kovap Traktor Zetor 25 Traktor poctivé české výroby, stejně jako další bezpečné kovové hračky firmy Kovap, které svoji kvalitu potvrzují výrobou trvající několik desetiletí, je připraven pro děti, které si chtějí zkusit řídit klasický zemědělský stroj. Spolu s traktorem si můžete jako samostatný produkt objednat secí stroj, válec, fekál, obracečku i různé druhy valníků, které jdou ke traktoru připojit. Přednosti: má certifikát „Bezpečná hračka“ k modelu lze připojovat další zemědělská zařízení Funkčnost: má funkční volant má funkční ruční brzdu převodovka má tři rychlosti a zpátečku pomocí klíčku se natáhnete pérový strojek Upozornění: Nenatahujte strojek doleva, aby se nepřetáhl. Věnujte se i údržbě jako u opravdového stroje. Traktor je vhodné dvakrát ročně naolejovat. Stačí tři kapky do dírky na jeho podlaze. Vhodné pro děti od 6 let Měřítko: 1:25 Materiál: potištěný plech Délka: cca 15 cm Rozměry balení: 16 x 11 x 9 cm Země původu: ČR Traktor ZETOR – Kovap Pohon zajišťuje mechanický pérový strojek

natahovaný klíčkem. Traktor má celokovovou čtyřrychlostní převodovku.

Disponuje třemi rozdílnými rychlostmi vpřed, zpátečkou a ruční brzdou.

Přední náprava je řiditelná volante Traktor ZETOR – Kovap. Pohon zajišťuje mechanický pérový strojek

natahovaný klíčkem. Traktor má celokovovou čtyřrychlostní převodovku.

Disponuje třemi rozdílnými rychlostmi vpřed, zpátečkou a ruční brzdou.

Přední náprava je řiditelná volantem. Model je vyroben z potištěného

plechu. Měřítko 1:25. Velikost: 14 cm. Traktor Zetor 25A kov 15cm 1:25 v krabičce Traktor, který simuluje skutečnou jízdu!

Traktor Zetor – Kovap v měřítku 1:25 funguje na mechanický pérový strojek natahovaný klíčkem.

Tento model má celokovovou třírychlostní převodovku + zpátečku.

Je říditelný volantem, které je umístěný v zadní části. Materiál plech. Strojek nesmíte natahovat doleva a nesmí jej přetáhnout, mohlo by dojít k poničení.

Traktor také není vhodné nechávat dlouhou dobu s nataženým strojkem. Měřítko 1:25 Velikost: 15


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.