Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy

Knihy

Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy

Hodnocení: 1x
  • 4

Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy - Kossi Efoui. Čtvrtý svazek francouzsky psané africké dramatiky, který vychází v edici Současná hra. Jeden z autorů, kteří v 90. létech pozměnili geografii frankofonní dramatiky, tu v Převozníkově mladším bratru v krátkém, téměř rituálním planktu nad mrtvou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88269
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy koupíte i tady

Specifikace Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 60 Kč

Čtvrtý svazek francouzsky psané africké dramatiky, který vychází v edici Současná hra. Jeden z autorů, kteří v 90. létech pozměnili geografii frankofonní dramatiky, tu v Převozníkově mladším bratru v krátkém, téměř rituálním planktu nad mrtvou dívkou otevírá jednu z palčivých otázek současného světa: otázku integrace afrických imigrantů do evropské civilizace. Druhá hra je monolog podivína, probírajícího se hromadou zmuchlaných dotazníků, které mu posílají různé organizace a instituce, v nichž náš hrdina vidí » ... a dál?

Produkt Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy

Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy - parametry

Název produktu: Kossi Efoui: Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy - Kossi Efoui. Čtvrtý svazek francouzsky psané africké dramatiky, který vychází v edici Současná hra. Jeden z autorů, kteří v 90. létech pozměnili geografii frankofonní dramatiky, tu v Převozníkově mladším bratru v krátkém, téměř rituálním planktu nad mrtvou dívkou otevírá jednu z palčivých otázek současného světa: otázku integrace afrických imigrantů do evropské civilizace. Druhá hra je monolog podivína, probírajícího se hromadou zmuchlaných dotazníků, které mu posílají různé organizace a instituce, v nichž náš hrdina vidí organizaci jedinou, Organizaci bezejmenných sousedů, snažící se ho dostat pod svou kontrolu. Převozníkův malý bratr. Procházka s anonymními sousedy - Kossi Efoui od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.