Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.)

Knihy naučná literatura

Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.)

Hodnocení: 1x
  • 4

Zdá se vám, že nestíháte? Chcete lépe nakládat se svým časem, být úspěšnější ve své kariéře, mít více času na své blízké? Připadáte si zavalený horou povinností, zbytečnými a bezúčelnými poradami, chaotickými úkoly ze strany nadřízených a nezajímavými rozhovory o ničem? Pak držíte v ruce tu správnou knihu. Autoři vám ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Pět možností
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.) koupíte i tady

Specifikace Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 278 Kč

Hledáte nové nápady, jak být produktivnější? Nebo dnes a denně zakoušíte pocit, že se co nevidět zalknete pod tíhou povinností, které se na vás valí ze všech stran? Rozhodně nejste sami.Tato kniha si ... a dál?

Produkt Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.)

Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.) - parametry

Název produktu: Kory Kogon, Adam Merrill, Leena Rinne: Pět rozhodnutí. Jak dosáhnout mimořádné produktivity (prac.)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 278 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zdá se vám, že nestíháte? Chcete lépe nakládat se svým časem, být úspěšnější ve své kariéře, mít více času na své blízké? Připadáte si zavalený horou povinností, zbytečnými a bezúčelnými poradami, chaotickými úkoly ze strany nadřízených a nezajímavými rozhovory o ničem? Pak držíte v ruce tu správnou knihu. Autoři vám nabízejí cestu, jak se vyhrabat z této laviny a začít znovu volně dýchat. Nenajdete zde ovšem nic, co by váš život změnilo během okamžiku, jako mávnutím kouzelného proutku. Ovšem s pomocí jednoduchých a efektivních kroků, které každá z pěti kapitol obsahuje, se vám tento nelehký úkol určitě podaří splnit. Budete produktivnější a to, co děláte, vás bude více naplňovat. Ujasníte si, co je pro vás v životě důležité, a zaměříte se na to. Každý den pak budete končit s pocitem, že jste dosáhli toho, čeho jste chtěli a že jste skutečně dobří v tom, co děláte. Velká pozornost je v knize věnována problematice moderních technologií. Ještě nikdy v historii nemělo lidstvo takové technologické možnosti, jako dnes. Tyto možnosti ovšem – paradoxně – mohou vést k tomu, že dosahovat věcí, které jsou pro nás důležité, může být obtížnější než kdykoli dříve. Je proto životně důležité najít správný vztah k moderním prostředkům tak, aby technologická zařízení zůstala tím, čím mají být: našimi pomocníky a nikoli našimi pány. Pokud tedy chcete, aby byl váš život od nynějška co nejméně narušován chaosem, nepředvídatelnými neodkladnými záležitostmi, zbytečnými a neefektivními činnostmi, pak vám tato kniha bude dobrým a užitečným průvodcem. (cesta k mimořádné produktivitě) Pět možností. Cesta k mimořádné produktivitě - Kory Kogon; Adam Merrill; Leena Rinne Hledáte nové nápady, jak být produktivnější? Nebo dnes a denně zakoušíte pocit, že se co nevidět zalknete pod tíhou povinností, které se na vás valí ze všech stran? Rozhodně nejste sami.Tato kniha si klade za cíl pomoci vám vyhrabat se z této laviny, nadechnout se z plných plic čerstvého vzduchu a začít opět žít. Je však třeba upozornit, že nejde o žádná rychlá, zázračná řešení. Práce na sobě vždy vyžaduje určité úsilí, ale s pomocí pěti kroků popsaných v této publikaci to určitě dokážete. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti | Motivační knihy od Management Press naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.