Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse

Učebnice/Odborná literatura

Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Konec uprchlíkům v Čechách - aneb praktiky dr.Goebbelse. Společnost – imigrační politika – osudy uprchlíkůPoskytovat u nás azyl uprchlíkům, kterým mnohdy doma hrozí mučení a smrt, nebo neposkytovat? Neponižovat a netýrat uprchlíky ve státních zařízeních a poskytovat jim zdravotní péči, na kterou mají ze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Konec uprchlíkům v Čech..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse koupíte i tady

Specifikace Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 43 Kč

Poskytovat u nás azyl uprchlíkům, kterým mnohdy doma hrozí mučení a smrt, nebo neposkytovat? Neponižovat a netýrat uprchlíky ve státních zařízeních a poskytovat jim zdravotní péči, na kterou mají ze z ... a dál?

Produkt Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse

Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse - parametry

Název produktu: Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktiky dr.Goebbelse
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 43 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Konec uprchlíkům v Čechách - aneb praktiky dr.Goebbelse. Společnost – imigrační politika – osudy uprchlíkůPoskytovat u nás azyl uprchlíkům, kterým mnohdy doma hrozí mučení a smrt, nebo neposkytovat? Neponižovat a netýrat uprchlíky ve státních zařízeních a poskytovat jim zdravotní péči, na kterou mají ze zákona nárok, nebo jim upírat základní lidská práva? Shromážděné dokumenty ukazují na fakt, že příslušný odbor ministerstva vnitra a většina dalších státem podporovaných organizací zabývajících se prací s uprchlíky mají v těchto otázkách jasno. Bohužel v neprospěch uprchlíků, kteří se v České republice stávají oběťmi systému, preferujícího např. zájmy ruských tajných služeb (FSB - bývalé KGB) před pomocí lidem, kteří prošli peklem války a s velkým rizikem se dostali do "bezpečné země", aby před násilím zachránili alespoň své děti. Zprávy předních světových lidsko-právních organizací o nevinných obětech režimů té které země se velké pozornosti našich úřadů netěší. Tato studie podrobněji dokumentuje trpké zkušenosti některých jednotlivců, kteří v Čechách požádali o azyl. Jde jen o několik z řady známých případů, i tak je však jasné, že se jedná o systémovou záležitost. Osudy tisíců lidí končí nekontrolovaně v rukou několika úředníků Odboru azylové a migrační politiky MV, jehož ředitel téměř 20 let prakticky řídí imigrační politiku tohoto státu. Tristní situace v oblasti azylové politiky se na světlo začala dostávat především díky iniciativě a práci odvolaného vládního zmocněnce pro lidská práva Michaela Kocába. Cílem publikace je snaha pokračovat v tom, čeho dosáhl v boji za práva lidí, kteří si zaslouží stejnou pomoc (navíc naším státem veřejně deklarovanou), jakou zoufalí českoslovenští občané kdysi také za hranicemi nacházeli. Publikace: Konec uprchlíkům v Čechách - aneb praktiky dr.Goebbelse. Konec uprchlíkům v Čechách aneb praktik. - Scénář a režie: Ministerstvo vnitra ČR - ČAS - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu l


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.