Kompava Omega 3 (100kps)
Kompava Omega 3 (100kps)

Kompava Omega 3 (100kps)

80% 1x
od 224 Kč

Výživový doplněk pro srdce Kompava Omega-3 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci srdce tím, že snižují hladinu cholesterolu. Organismus si je nedokáže vytvořit sám a tudíž je musíme získávat z přijaté potravy. Omega-3 kyseliny jsou pro organismus důležité a vyskytují se především v tučných mořských rybách. Jsou tvořeny kyselinou eikosapentaenovou (EPA) a…

Benchpress.sk Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
224 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Kompava Omega 3 (100kps)
Výrobce: Kompava
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetříte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Výživový doplněk pro srdce Kompava Omega-3 jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci srdce tím, že snižují hladinu cholesterolu. Organismus si je nedokáže vytvořit sám a tudíž je musíme získávat z přijaté potravy. Omega-3 kyseliny jsou pro organismus důležité a vyskytují se především v tučných mořských rybách. Jsou tvořeny kyselinou eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA). Účinek Omega-3 mastných kyselin: EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce, mozku a zraku; DHA přispívá k udržení správné funkce mozku a k udržení dobrého zraku; Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA.

Vhodné pro:
- sportovce a studenty
- starší lidi
- těhotné ženy a kojící matky

Doporučené dávkování:
- dospělí 2 kps denně
- děti od 3 let 1 kps denně
- užívejte současně s jídlem

 

Seznam zdravotních tvrzení, které je možné uvádět na potravinách dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. prosince 2006 o výživových a zdravotních tvrzeních o potravinách.

Omega 3 bez příchutě, hmotnost 1000 mg. Kompava Omega 3 je výživový doplněk bez příchuti, který snižuje hladinu cholesterolu a obsahuje tzv. zdravé tuky. Ty pomáhají při hubnutí tím, že během cvičení zlepšují proudění krve do svalů. Omega 3 mastné kyseliny se neukládají v těle, jsou čistým zdrojem energie pro zdravý organizmus. Kompava Omega 3 je určen sportovcům, starším lidem nebo studentům, ale i těhotným nebo kojícím ženám. Doporučené dávkování pro dospělé je 2 tobolky denně, pro děti od 3 let jedna denně. Tobolky užívejte současně s jídlem. Balení obsahuje 100 kapslí. Klíčové vlastnosti výživového doplňku Kompava Omega 3Obsahuje esenciální nenasycené mastné kyselinyKompava Omega 3 je bez příchutiPodporuje správnou funkci srdce, mozku a zrakuZlepšuje proudění krve do svalůNení vhodné pro děti do 3 letBalení obsahuje 100 kapslí Správné funkce srdce a mozkuOmega 3 mastné kyseliny jsou esenciální nenasycené mastné kyseliny, které přispívají ke správné funkci srdce, udržují správ Omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité a vyskytujú sa predovšetkým v tučných morských rybách. Sú tvorené kyselinou eikozapentaénovou (EPA) a dokozahexaénovou (DHA).

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze