Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit

Knihy

Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit

Hodnocení: 1x
 • 4

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 106 Kč

Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci.

V  části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v  každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty.

Je součástí souboru:
 • Prima A2/díl 3 UČ
 • ... a dál?

  Produkt Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit

  Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit - parametry

  Název produktu: Kolektiv autorů: Prima A2/díl 3 - pracovní sešit
  Výrobce: NEUVEDEN
  Minimální cena: 106 Kč
  Maximální cena: 129 Kč
  Ušetríte až: 23 Kč
  Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
  Počet hodnocení: 1 x
  Hodnocení:
  • 4
  Podrobný popis:

  Učebnice je určena pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od konce druhého stupně ZŠ a svou koncepcí a rozsahem zaručuje plynulý postup výuky až k maturitní zkoušce. V souladu se SERR pro jazyky zaměřuje na všechny čtyři základní dovednosti a v každé lekci stanovuje komunikativní cíle. Žáci jsou vedeni k tomu, aby v závěru lekce vždy sami zhodnotili, nakolik se jim těchto cílů podařilo dosáhnout. České překlady slovíček budou k dispozici ve všech dílech jak ve slovnících lekcí, tak v závěrečném abecedním slovníku. Celou učebnicí již od počátku prolínají reálie německy mluvících zemí, každá lekce navíc obsahuje krátký text (Land und Leute), přinášející zajímavosti z německého prostředí (v prvních dvou dílech také česky). Gramatika vždy vyplývá z kontextu a žáci jsou vedeni k tomu, aby sami doplnili jednoduše formulovaná pravidla. Kompletní přehled gramatiky s českým komentářem najdou v pracovním sešitě jako vyjímatelnou přílohu. Publikace: Prima A2/díl 3 PS - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V

  části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v

  každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní

  slovní zásobou s českými ekvivalenty. Publikace: Prima A2/díl 3 PS - Friederike Jin;Lutz Rohrmann;Grammatiki Rizou. Obsahuje zajímavá cvičení určená především k samostatné práci. V  části Fitnesscenter Deutsch rozšiřující poslechové a čtecí texty, v  každé lekci stránku s úkoly pro sebehodnocení a stránku s aktivní slovní zásobou s českými ekvivalenty. Je součástí souboru: Prima A2/díl 3 UČ Prima A2/díl 3 - pracovní sešit - kolektiv autorů. Prima A2/díl 3 - pracovní sešit - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Prima za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Němčina jako druhý cizí jazyk.


  Nejoblíbenější knihy:

  Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
  Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.