Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Klauzury FAMU 2014

Knihy naučná literatura

Klauzury FAMU 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Klauzury FAMU 2014 - Antonín Tesař. Třetí ročník sborníku textů ke klauzurním pracím, které vznikají na Filmové a televizní fakultě AMU, opět přináší důležitou reflexi studentské tvorby v této filmové škole. Pozvání na klauzury přijalo devět hostů, kteří je reflektovali ve svých textech – Antonín Tesař (zároveň ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76831
skladem

Jaké má kniha
Klauzury FAMU 2014
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Klauzury FAMU 2014 koupíte i tady

Specifikace Klauzury FAMU 2014

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 35 Kč

Třetí ročník sborníku textů ke klauzurním pracím, které vznikají na Filmové a televizní fakultě AMU, opět přináší důležitou reflexi studentské tvorby v této filmové škole. Pozvání na klauzury přijalo ... a dál?

Produkt Klauzury FAMU 2014

Klauzury FAMU 2014 - parametry

Název produktu: Klauzury FAMU 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 57 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klauzury FAMU 2014 - Antonín Tesař. Třetí ročník sborníku textů ke klauzurním pracím, které vznikají na Filmové a televizní fakultě AMU, opět přináší důležitou reflexi studentské tvorby v této filmové škole. Pozvání na klauzury přijalo devět hostů, kteří je reflektovali ve svých textech – Antonín Tesař (zároveň editor publikace), Jan Kolář, Přemysl Martínek, Matěj Metelec, Kamila Boháčková, Eliška Děcká, Tereza Hadravová, Alexandr Jančík a Kateřina Svatoňová. Hosté se zamýšleli především nad tím, jaká témata začínající čeští filmaři sledují, jaké stylistické postupy jsou jim blízké a v čem se jejich tvorba liší od „profesionální“ domácí kinematografie. Kniha je ale také sbírkou úvah o obecnějších otázkách týkajících se filmu a audiovizuálního umění obecně. Oslovení autoři se totiž zabývají kinematografií v obecnější perspektivě, a tak jejich zájem o studentskou tvorbu má vždy širší přesah. Klauzury FAMU 2014 - Antonín Tesař od nakladatelství v kategorii | | Divadlo, Film | Film za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.