MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Klima » Ostatní z kategorie klima » Srovnání cen Klarstein Metrobreeze 9 Paris

Ostatní z kategorie klima

Klarstein Metrobreeze 9 Paris

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 4260395869224

Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a odvlhčovačem vytváří příjemné klima v místnosti. Zařízení disponuje výkonným, ale přitom úsporným kompresorem na chlazení vzduchu s výkonem 9000BTU, což odpovídá 2,6kW a energetické třídě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.41128
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Klarstein Metrobreeze 9 Paris

Specifikace Klarstein Metrobreeze 9 Paris

Kategorie Ostatní z kategorie klima
Výrobce klarstein
Nejnižší cena 13 599 Kč

Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a odvlhčovačem vytváří příjemné klima v místnosti. Zařízení disponuje výkonným, ale přitom úsporným kompresorem na chlazení vzduchu s výkonem 9000BTU, což odpovídá 2,6kW a energetické třídě A+. Díky nahoře umístěné obslužné sekci lze instalovat klimatizaci dle vlastního přání. Vedle chlazení lze zapnout i ventilátor se 3 rychlostními stupni pro optimální rozložení tepla v místnosti. Díky horizontálním » ... a dál?

Produkt Klarstein Metrobreeze 9 Paris

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Klarstein Metrobreeze 9 Paris - parametry

Název produktu: Klarstein Metrobreeze 9 Paris
Výrobce: klarstein
Minimální cena: 13 599 Kč
Maximální cena: 13 599 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klarstein Metrobreeze 9 Paris klimatizace zajišťuje čistý, chladný vzduch během horkých letních dnů. Ventilátorem a odvlhčovačem vytváří příjemné klima v místnosti. Zařízení disponuje výkonným, ale přitom úsporným kompresorem na chlazení vzduchu s výkonem 9000BTU, což odpovídá 2,6kW a energetické třídě A. Díky nahoře umístěné obslužné sekci lze instalovat klimatizaci dle vlastního přání. Teplotu lze nastavit v rozmezí 17 - 30°C podle toho, zda chcete vzduch ochlazovat nebo zahřívat. Vedle chlazení lze zapnout i ventilátor se 3 rychlostními stupni pro optimální rozložení tepla v místnosti. Díky horizontálním lamelám lze nastavit směr proudu vzduchu. Odvlhčovač vzduchu odebírá a sbírá ze vzduchu přebytečnou vlhkost (až 1,9 l vody za hodinu - cca. 45 l za den). Když se zásobník na vodu naplní, odvlhčovač se automaticky deaktivuje a začne svítit výstražná LED kontrolka. Funkce časovače (timer) slouží k nastavení přesného času zapnutí/vypnutí. Když se např. vracíte večer z práce a chcete mít doma svěží vzduch, nemusí klimatizace být v činnosti celý den, ale můžete jí nastavit na hodinu před plánovaným příjezdem. Všechny funkce lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, LED displej je dostatečně velký na zobrazení důležitých nastavení. Instalace klimatizačního systému je velmi snadná díky přiložené montážní sadě na okno. Instalaci pak lze jednoduše z okna odstranit, pokud zařízení nebudete potřebovat. Klimatizace disponuje i zabudovanými kolečky, čili ji lze pohodlně posouvat po místnosti. Klimatizace neohromí jen výkonem, ale i designem, umělohmotná konstrukce bronzové a černé barvy vyzařuje punc luxusu a dokonale doplní vybavení místnosti. Upozorňujeme, že zařízení má pouze funkci chlazení. Pokud je zvolená teplota vyšší než skutečná teplota v místnosti, klimatácia nebude fungovat. Povinné údaje: Výrobce: Klarstein Číslo modelu zařízení: 10028189 Energetická třída: A (škála od A - velmi efektivní po G - málo efektivní) Roční spotřeba energie (celkový příkon znásobený na základě 500 hodin provozu chlazení při plné zátěži) v kWh: 500 kWh Chladicí výkon (kapacita chlazení v kW při plné zátěži): 500 kWh Velikost energetické účinnosti zařízení při chlazení a při plné zátěži: 2,6 kW Typ zařízení (pouze chlazení nebo chlazení/vyhřívání): chlazení Typ chlazení (vzduchem, vodou): vzduchem Emise hluku při standardním provozu: 61 dB (interiér)


Přidat recenzi pro Klarstein Metrobreeze 9 Paris

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.