KitSound Mini Buddy Pig
KitSound Mini Buddy Pig

KitSound Mini Buddy Pig

Rozkošný a přenosný. To, co tyto malé reproduktory KITSOUND postrádají na velikosti, dohánějí svým úžasným výkonem! "Méně je někdy více". "Dobré věci přicházejí v malých baleních". Existuje mnoho přísloví, které bychom mohli použít k popisu KITSOUND Mini Buddy, ale pro jednoduchost můžeme říct jen to, že jsou překvapivě hlasité! Jeden Mini Buddy zní působivě, ale pokud chcete větší výkon, můžete spojit 2 nebo více Mini Buddy dohromady pro jeho…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: KitSound Mini Buddy Pig
Výrobce: KitSound
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Rozkošný a přenosný. To, co tyto malé reproduktory KITSOUND postrádají na velikosti, dohánějí svým úžasným výkonem! "Méně je někdy více". "Dobré věci přicházejí v malých baleních". Existuje mnoho přísloví, které bychom mohli použít k popisu KITSOUND Mini Buddy, ale pro jednoduchost můžeme říct jen to, že jsou překvapivě hlasité! Jeden Mini Buddy zní působivě, ale pokud chcete větší výkon, můžete spojit 2 nebo více Mini Buddy dohromady pro jeho zvýšení. Reproduktory Mini Buddy přicházejí v různých legračních motivech, můžete si poskládat třeba celou rodinu. Mini Buddy Měří kolem 50 mm v průměru, je tedy ultra přenosný a navíc má kolečko pro připojení na klíče, takže můžete mít svoji hudbu kdykoliv u sebe. Reproduktor jednoduše připojíte do svého mobilu, tabletu, PC nebo hudebního zařízení pomocí konektoru pro sluchátka 3,5 mm a zapnete ho. Nabíjení vestavěné Li-ion baterie lze provést jednoduchým připojením dodávaného USB kabelu do PC, notebooku, USB síťové nabíječky nebo USB nabíječky do auta.Specifikace:- frekvenční pásmo: 100 Hz -20 kHz- reproduktor: 36 mm- průměr Mini Buddy cca 50 mm- S/N: 85 dB- výstup: 2 W RMS @ 4 ohms- délka kabelu: 8,5 cm- konektor: 3,5 mm jackVlastnosti:- ultra přenosný mini reproduktor- rozkošný motiv- úžasný výkon- spojte více Mini Buddy dohromady pro ještě větší výkon- poskládejte si celou rodinu Mini Buddy- jednoduché použití- tlačítko zapínání- USB kabel- noste Mini Buddy jako přívěšek na klíčích

Seznamte se s rozkošným přenosným reproduktorem KITSOUND Mini Buddy. Jeho legrační provedení spodobňující prasátka potěší nejen malé ale i velké. Můžete jich nakoupit i více, vzájemně je propojit a poskládat si celou rodinku. Je určen především k vašemu mobilu, tabletu či notebooku.

Tento kompaktní reproduktor má průměr 50 mm a disponuje kolečkem pro připojení klíčů, takže jej můžete mít stále u sebe. Potěší vás také jeho hlasitost až 85 dB a RMS výkon 36 mm velkého reproduktoru činí 2 W s frekvenčním rozsah 100 Hz -20 kHz. Kabel o délce 8,5 cm je zakončen 3,5 mm jackem.

Reproduktor pohání Li-ion baterie, kterou snadno dobijete připojením dodávaným USB kabelem do počítače, USB síťové nabíječky či USB nabíječky do auta.

KIT repro Mini Buddy Pig,jack KSMBPIG - Reproduktor KITSOUND Mini Buddy Pig, 3,5mm jack

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.