Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kevan Hall: Speed Lead

Knihy naučná literatura

Kevan Hall: Speed Lead

Hodnocení: 1x
  • 4

Rychlý růst organizace často vede ke zpomalování jejích procesů a ke snížení její konkurenceschopnosti. Rostoucí organizaci je stále složitější řídit a kontrolovat. Kniha zkušeného anglického poradce Kevana Halla, kterou na knižní trh právě uvádí nakladatelství Management Press, nabízí manažerům, kteří řídí týmy či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Speed Lead
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kevan Hall: Speed Lead koupíte i tady

Specifikace Kevan Hall: Speed Lead

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 254 Kč

Rychlý růst organizace často vede ke zpomalování jejích procesů a snížení její konkurenceschopnosti. Rostoucí organizaci je stále složitější řídit a kontrolovat. Kniha zkušeného anglického poradce nabízí praktický návod, jak procesy v organizaci zrychlit a zjednodušit, a to zejména z hlediska týmové spolupráce, komunikace, kontroly a vytváření pevného společenství. Pozornost věnuje řešení komplexních projektových úloh s využitím týmové práce, zejména ekonomickým parametrům jejího výstupu. Odpovídá na otázky, v » ... a dál?

Produkt Kevan Hall: Speed Lead

Kevan Hall: Speed Lead - parametry

Název produktu: Kevan Hall: Speed Lead
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 340 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rychlý růst organizace často vede ke zpomalování jejích procesů a ke snížení její konkurenceschopnosti. Rostoucí organizaci je stále složitější řídit a kontrolovat. Kniha zkušeného anglického poradce Kevana Halla, kterou na knižní trh právě uvádí nakladatelství Management Press, nabízí manažerům, kteří řídí týmy či podnikatelské projekty a aktivity zejména ve velkých nadnárodních podnicích, praktické návody, jak procesy ve složité organizaci zrychlit a zjednodušit, a to zejména z hlediska týmové spolupráce, komunikace, kontroly a vytváření pevného společenství a v zájmu optimalizace ekonomických parametrů těchto procesů. Tím, jak podniky rostou, vytvářejí složitější organizační struktury, vyvíjejí náročnější produkty, najímají pracovníky nejrůznějších profesí a specializací a začínají „zpomalovat“. Pozvolna se vytrácí atmosféra a dravý podnikatelský duch z doby jejich začátků. Lidé musí spolupracovat s kolegy z mnoha rozličných regionů a kultur, dohlížet na různé provozní činnosti vzdálené od

sebe stovky kilometrů, koordinovat komplexní projekty a vůbec se potýkat se stále „bobtnajícím“ rozsahem organizace. Manažeři zjišťují, že řídit podnik je stále nákladnější a časově náročnější, že je stále obtížnější o něčem rozhodnout či cokoli prosadit. Mnoho času a energie věnují řešení vnitřních problémů, zatímco o své zákazníky a konkurenci se zajímají již méně. V průběhu svého výzkumu, do nějž se zapojilo 35 tisíc pracovníků z 200 významných nadnárodních společností ve více než 40 zemích světa, Kevan Hall – proslulý anglický poradce a podnikatel – zjistil, že manažeři na všech úrovních řízení tráví přes 80 procent své pracovní doby vykonáváním činností týkajících se komunikace, spolupráce, kontroly a utváření organizačního společenství, přičemž až 50 procent tohoto času považují za ztracený. Ve své knize Speed Lead – jak zrychlit a zjednodušit vedení lidí, projektů a týmů (nakladatelství Management Press, brož., 200 str., doporučená cena 340 Kč, z angličtiny knihu přeložila H. Škapová), určené

manažerům, kteří řídí týmy či podnikatelské projekty a aktivity zejména v nadnárodních podnicích, se proto soustředil na čtyři základní oblasti, v nichž může zjednodušení pracovních postupů urychlit dosahování požadovaných výsledků a zaměřit se na věci, které jsou opravdu důležité: – Spolupráce. V podnicích s pobočkami v různých regionech je stále nákladnější a obtížnější organizovat týmovou práci a společné schůzky. Přesto jsou jejich šéfové přesvědčeni, že právě týmy jsou odpovědí na každý problém. Týmová práce však často zpomaluje rozhodování, neboť tempo, jímž práce postupují vpřed, se přizpůsobuje rychlosti nejpomalejšího nebo nejméně schopného člena. – Komunikace. Celkem 55 procent e-mailů, jež denně dostává průměrný manažer, je zbytečných. Je třeba se oprostit od záplavy nepotřebných informací a zaměřit se na sdělení, která manažerům pomohou zkvalitnit práci. – Kontrola. V jednodušších, tradičních typech podniků představuje kontrola jeden z pilířů úspěchu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.