KERASAN Sapho WALDORF 4120K1
KERASAN Sapho WALDORF 4120K1

TOP 15
KERASAN Sapho WALDORF 4120K1

od 9 832 Kč
Luxus počátku dvacátého stoletíZa příplatek lze dodat bidet v černé barvě. Pro instalaci je nutné přikoupit šrouby pro upevnění WC, MAK 10 - viz příslušenství. Luxus počátku dvacátého století, novogotická architektura v Americe, vznešené a elegantní linie: to je pouze pár z mnoha nápadů, které název Waldorf vyvolává. Kerasan znovu zpracoval tyto inspirace a vytvořil luxusní kolekci sanitární keramiky vysoké kvality, kterou je ideální…
OBCHOD-VTP.CZ
Za dopravu 273 Kč Skladem
9 832 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: KERASAN Sapho WALDORF 4120K1
Výrobce: Kerasan
Minimální cena: 9 832 Kč
Maximální cena: 9 832 Kč
Ušetříte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Luxus počátku dvacátého století

Za příplatek lze dodat bidet v černé barvě.

  • Pro instalaci je nutné přikoupit šrouby pro upevnění WC, MAK 10 - viz příslušenství.

Luxus počátku dvacátého století, novogotická architektura v Americe, vznešené a elegantní linie: to je pouze pár z mnoha nápadů, které název Waldorf vyvolává. Kerasan znovu zpracoval tyto inspirace a vytvořil luxusní kolekci sanitární keramiky vysoké kvality, kterou je ideální kombinovat v moderním i klasickém stylu. Charakteristickými prvky jsou obdélníkový tvar, který je změkčen zaoblenými rohy a navíc hrany s dvojitou tloušťkou, které připomínají klasický a monumentální styl. Série Waldorf zahrnuje prvky pro kompletní koupelnu. Stylovou zajímavostí je u umyvadel vodorovně umístěný přepadový otvor s ozdobným zakončením.

Stojící bidet s přepadem rozměry: 370 x 420 x 650 mm materiál: sanitární keramika s 1 otvorem pro bidetovou baterii pro instalaci je nutné použít šrouby pro upevnění MAK 10 (je třeba objednat zvlášť)

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.