Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami

Knihy

Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami

Hodnocení: 0x
  • 4

Duchovní KáPéZetka - Kateřina Šťastná Každodenně bojuji se svými chybami a emocemi. Často mě svazují, někdy až příliš řídí můj život. Někdy jim až příliš podléhám. Žalmy byly lékem na emoce krále Saula. Proč by tedy nemohly pomoci i mně v mých malých i větších bojích a těžkostech? Žalmy jsou všemocný lék, stačí denně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76959
skladem

Jaké má kniha
Duchovní KáPéZetka ženy..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami koupíte i tady

Specifikace Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 25 Kč

Duchovní KáPéZetka - Kateřina Šťastná Každodenně bojuji se svými chybami a emocemi. Často mě svazují, někdy až příliš řídí můj život. Někdy jim až příliš podléhám. Žalmy byly lékem na emoce krále Saula. Proč by tedy nemohly pomoci i mně v mých malých i větších bojích a těžkostech? Žalmy jsou všemocný lék, stačí denně pár kapek. Žalm 116:7 „Můžeš opět odpočinout, moje duše, neboť Hospodin se tě zastal.“ z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Cesta naleznete ne e-shopu » ... a dál?

Produkt Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami

Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami - parametry

Název produktu: Kateřina Šťastná: Duchovní KáPéZetka ženy bojující s vlastními chybami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 25 Kč
Maximální cena: 32 Kč
Ušetríte až: 7 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Duchovní KáPéZetka - Kateřina Šťastná Každodenně bojuji se svými chybami a emocemi. Často mě svazují, někdy až příliš řídí můj život. Někdy jim až příliš podléhám. Žalmy byly lékem na emoce krále Saula. Proč by tedy nemohly pomoci i mně v mých malých i větších bojích a těžkostech? Žalmy jsou všemocný lék, stačí denně pár kapek. Žalm 116:7 „Můžeš opět odpočinout, moje duše, neboť Hospodin se tě zastal.“ z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Cesta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kateřina ŠťastnáŽeny bojující s vlastními chybamiNakladatelství CestaKniha, čeština, 32 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.