Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009

Knihy

Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 - Kateřina Hlínová. V pořadí již čtvrtý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených na pravidelných setkáních této organizace. Tentokrát publikace mapuje semináře z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 koupíte i tady

Specifikace Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 108 Kč

V pořadí již čtvrtý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených na pravidelných setkáních této organizace. Tentokrát publ ... a dál?

Produkt Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009

Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 - parametry

Název produktu: Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 - Kateřina Hlínová. V pořadí již čtvrtý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených na pravidelných setkáních této organizace. Tentokrát publikace mapuje semináře z období od prosince 2007 do prosince 2009 a je rozdělena do dvou částí. První oddíl je věnován odborným teoretickým přednáškám, které se zabývají různými aspekty češtiny jako cizího jazyka. Patří sem např. příspěvky věnující se problematice výslovnosti, osobě učitele, jeho roli ve vyučování či vhodnosti a dostatečnosti jeho přípravy na interkulturní výuku. Druhá část sborníku obsahuje množství prakticky zaměřených materiálů, jež si kladou za cíl poradit a pomoci učitelům češtiny pro cizince v jejich výuce a podpořit jejich činnost. Zájemci zde najdou mimo jiné celou řadu dobrých nápadů, například jak využít video v hodinách češtiny či jak pracovat s učebními texty pro rozvíjení sociokulturní kompetence, v neposlední řadě pak také několik zajímavostí o multikulturní výuce na ZŠ. Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 - Kateřina Hlínová od nakladatelství Akropolis v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.