Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010

Knihy

Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2010. V pořadí již pátý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) obsahuje pestrý výběr příspěvků, které mohli zájemci vyslechnout během celého roku 2010 na společných setkáních, jež AUČCJ pořádá pravidelně čtyřikrát do roka. Přednášející z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010 koupíte i tady

Specifikace Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 108 Kč

V pořadí již pátý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) obsahuje pestrý výběr příspěvků, které mohli zájemci vyslechnout během celého roku 2010 na společných setkáních, jež AUČCJ ... a dál?

Produkt Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010

Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010 - parametry

Název produktu: Kateřina Hlínová: Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2010
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 108 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2010. V pořadí již pátý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) obsahuje pestrý výběr příspěvků, které mohli zájemci vyslechnout během celého roku 2010 na společných setkáních, jež AUČCJ pořádá pravidelně čtyřikrát do roka. Přednášející z řad odborníků na češtinu pro cizince, učitelů a lingvistů se během uplynulého roku vyjadřovali k velmi aktuálním tématům, jakými jsou například metody ve výuce češtiny pro cizince, začlenění dětí cizinců do výuky základních a středních škol, distanční vzdělávání, e-learning, individuální výuka, andragogika, kurzy s nízkou hodinovou dotací a kognitivní lingvistika v praxi. Soubor příspěvků ze setkání AUČCJ je doplněn o přínosný článek zaměřený na otázky autorského práva. Materiál shrnuje základní informace, jež byly předneseny na semináři uspořádaném Asociací učitelů češtiny jako cizího jazyka společně s Českou a slovenskou asociací jazykových center v Praze na podzim roku 2010. Díky širokému tematickému záběru příspěvků naleznou čtenáři v této publikaci jak cenné teoretické informace z různých oblastí češtiny jako cizího jazyka, tak množství ryze praktických rad a návodů, jak zpestřit, zefektivnit a usnadnit výuku češtiny pro cizince v různých typech kurzů. Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2010 od nakladatelství Akropolis v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.