MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

Knihy naučná literatura

Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073933760

1: 70T(148)-Třeboňsko,střední Lužnice (cyklomapa) Jen obtížně budete hledat oblast, která je cyklistům a cykloturistům zaslíbenější než právě rovinatá a klidná oblast Třeboňské pánve. Hustá síť silniček a cest, malé převýšení, hluboké lesy, rybníky, malebné vesničky a historická města tvoří ideální podmínky pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62138
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

Specifikace Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 76 Kč

Kniha – česky, mapa. Jen obtížně budete hledat oblast, která je cyklistům a cykloturistům zaslíbenější než právě rovinatá a klidná oblast Třeboňské pánve. Hustá síť silniček a cest, malé převýšení, hluboké lesy, rybníky, malebné vesničky a historická města tvoří ideální podmínky pro vyjížďky rodin s dětmi, ale na své si zde přijdou i nároční silničáři a bajkeři. Na severu k Třeboňsku přiléhá zvlněná krajina lesů a rybníků v okolí Veselí nad Lužnicí a Soběslavi, která patří k cyklisty neméně oblíbeným místům. » ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 85 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1: 70T(148)-Třeboňsko,střední Lužnice (cyklomapa) Jen obtížně budete hledat oblast, která je cyklistům a cykloturistům zaslíbenější než právě rovinatá a klidná oblast Třeboňské pánve. Hustá síť silniček a cest, malé převýšení, hluboké lesy, rybníky, malebné vesničky a historická města tvoří ideální podmínky pro vyjížďky rodin s dětmi, ale na své si zde přijdou i nároční silničáři a bajkeři. Na severu k Třeboňsku přiléhá zvlněná krajina lesů a rybníků v okolí Veselí nad Lužnicí a Soběslavi, která patří k cyklisty neméně oblíbeným místům. Tento mapový list zobrazuje zhruba území mezi Českými Budějovicemi, Chlumem u Třeboně, Jindřichovým Hradcem Bechyní a Sezimovým Ústím. přehledná cyklomapa 1 : 70 000 c průhledném obalu všechny značené cyklotrasy rozlišení povrchů cyklotras profily vybraných cyklovýletů kilometráž prodejny opravny a půjčovny kol nebezpečná místa síť WGS-1984 zařízení cyklisté vítáni z kategorie Knihy | Cestování | Mapy a Atlasy | Mapy dle vydavatele | Kartografie od Kartografie PRAHA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Kartografie PRAHA Třeboňsko,střední Lužnice 1:70 000: cyklomapa

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.