Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa

Mapy, atlasy a průvodce

Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa

Hodnocení: 1x
  • 4

Kapesní Atlas světa - kolektiv autorů. Kapesní atlas světa z produkce Kartografie Praha je jedním z nepopulárnějších titulů nejen v České republice, ale jeho překlady vyšly v mnoha světových jazycích, od angličtiny, francouzštiny nebo španělštiny až po méně rozšířené jazyky, jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa koupíte i tady

Specifikace Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 174 Kč

Kapesní atlas světa z produkce Kartografie Praha je jedním z nepopulárnějších titulů nejen v České republice, ale jeho překlady vyšly v mnoha světových jazycích, od angličtiny, francouzštiny nebo španělštiny až po méně rozšířené jazyky, jako je třeba finština. V roce 2010 jsme navázali na jeho dlouholetou tradici novým vydáním, které bylo zcela přepracováno. Byly vynechány některé méně zajímavé statistiky, dnes navíc snadno dostupné na internetu, a více prostoru bylo dáno nově připraveným mapám, které tvoří » ... a dál?

Produkt Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa

Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa - parametry

Název produktu: Kartografie PRAHA Kapesní atlas světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kapesní Atlas světa - kolektiv autorů. Kapesní atlas světa zprodukce Kartografie Praha je jedním znepopulárnějších titulů nejen vČeské republice, ale jeho překlady vyšly vmnoha světových jazycích, od angličtiny, francouzštiny nebo španělštiny až po méně rozšířené jazyky, jako je třeba finština. Vroce 2010 jsme navázali na jeho dlouholetou tradici novým vydáním, které bylo zcela přepracováno. Byly vynechány některé méně zajímavé statistiky, dnes navíc snadno dostupné na internetu, avíce prostoru bylo dáno nově připraveným mapám, které tvoří hlavní obsah atlasu. Zvláštní pozornost jsme, mimo jiné, věnovali názvosloví, které je uněkterých, zejména východních, jazyků často složité anejednoznačné. Samozřejmostí je aktuální politické aadministrativní rozdělení světa, sídla rozdělená do kategorií podle aktuálních počtů obyvatel nebo současná silniční aželezniční síť.Druhé vydání navazuje na úspěšný atlas zroku 2010, který byl vylepšen zejména zhlediska čitelnosti apodrobně aktualizován. Vpraktickém, skutečně kapesním formátu tak získáte amoderní kartografickou ageografickou encyklopedii celého světa. Atlas je zpracovaný technologií GIS.- celý svět na více než čtyřiceti mapách- politické aobecně zeměpisné mapy- seznámení se všemi kontinenty ajejich rekordy- přehled států azávislých území se základními statistikami aúdaji- vlajky všech nezávislých států- 12 500 názvů vrejstříkuZ novinek ve druhém vydání: - nový stát Jižní Súdán asoučasné uspořádání nizozemských závislých území vKaribiku- nově zpracovaná politická mapa světa- samostatná mapa časových pásem- nejnovější počty obyvatel, aktualizace silnic aželeznic- aktualizované statistiky všech států azávislých území- nové vlajky Barmy, Libye aJižního Súdánu- lepší čitelnost map anová barevnost Kapesní Atlas světa - kolektiv autorů od nakladatelství Kartografie PRAHA, a.s. v kategorii Mapy dle vydavatele | Kartografie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.