Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ...

Knihy

Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) - Esther Rebato (eds.);Charles Susanne;Pavel Bláha. Kniha se zabývá zajímavými tématy, která přináší moderní antropologie. Autory jsou uznávaní odborníci ze Španělska, České republiky a Belgie - publikace tak nabízí čtenářům ucelený přehled v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82769

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 312 Kč

Publikace: Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) - Esther Rebato (eds.);Charles Susanne;Pavel Bláha. Kniha se zabývá zajímavými tématy, která přináší moderní antropologie. Autory jsou uznávaní odborníci ze Španělska, České republiky a Belgie - publikace tak nabízí čtenářům ucelený přehled v tomto oboru. V obsahu najdeme témata od růstu a vývoje člověka po genetiku, od evoluce člověka po populační genetiku a nebo aplikovanou antropologii. Kapitoly jsou rozčleněny do 4 sekcí: 1. Jak definovat » ... a dál?

Produkt Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ...

Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ... - parametry

Název produktu: Karolinum Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 312 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) - Esther Rebato (eds.);Charles Susanne;Pavel Bláha. Kniha se zabývá zajímavými tématy, která přináší moderní antropologie. Autory jsou uznávaní odborníci ze Španělska, České republiky a Belgie - publikace tak nabízí čtenářům ucelený přehled v tomto oboru. V obsahu najdeme témata od růstu a vývoje člověka po genetiku, od evoluce člověka po populační genetiku a nebo aplikovanou antropologii. Kapitoly jsou rozčleněny do 4 sekcí: 1. Jak definovat antropologii, 2. Evoluce, 3. Od růstu ke stárnutí, 4. Antropologie a společnost a 5. Aplikovaná antropologie. Publikace je doplněna mnoha tabulkami, grafy a obrázky. Publikace: Essentials of Biological Anthropology - (Selected Chapters) - Esther Rebato (eds.);Charles Susanne;Pavel Bláha.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.