Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Karel Svoboda: Nesporná řízení III

Knihy

Karel Svoboda: Nesporná řízení III

Hodnocení: 0x
  • 4

Třetí díl monografie završuje trilogii věnovanou procedurám, které jsou upraveny v zákoně č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních. Zaměřuje se na řízení o podpůrných opatřeních, o svéprávnosti, o opatrovnictví člověka a na procedury ve statutárních věcech manželských. Kniha je orientována na řešení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Nesporná řízení III
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Svoboda: Nesporná řízení III koupíte i tady

Specifikace Karel Svoboda: Nesporná řízení III

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 368 Kč

Kniha – autor Karel Svoboda, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Třetí díl monografie završuje trilogii věnovanou procedurám, které jsou upraveny v zákoně č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních. Zaměřuje se na řízení o podpůrných opatřeních, o svéprávnosti, o opatrovnictví člověka a na procedury ve statutárních věcech manželských. Kniha je orientována na řešení praktických problémů, jako je například aktuálně diskutovaná otázka, zda lze omezit svéprávnost člověka i v oblasti veřejného » ... a dál?

Produkt Karel Svoboda: Nesporná řízení III

Karel Svoboda: Nesporná řízení III - parametry

Název produktu: Karel Svoboda: Nesporná řízení III
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 368 Kč
Maximální cena: 450 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí díl monografie završuje trilogii věnovanou procedurám, které jsou upraveny v zákoně č. 292/2013 Sb., o zvláštních řízeních soudních. Zaměřuje se na řízení o podpůrných opatřeních, o svéprávnosti, o opatrovnictví člověka a na procedury ve statutárních věcech manželských. Kniha je orientována na řešení praktických problémů, jako je například aktuálně diskutovaná otázka, zda lze omezit svéprávnost člověka i v oblasti veřejného práva, jestli a za jakých podmínek je možné člověku ustanovit opatrovníka, aniž by zároveň došlo k omezení jeho svéprávnosti, jaký je vzájemný vztah podpůrných opatření a zda je lze navzájem kombinovat. Jde o první publikaci, která poskytuje ucelený výklad, jak má vypadat dokazování v řízení o rozvod manželství, včetně toho, do jaké míry má být aktivní soud a zda a do jaké míry v tomto řízení jsou účastníci řízení o rozvod zatíženi břemenem tvrzení a prokazování. Jedná se v českých poměrech o první prakticky ucelené dílo nekomentářového charakteru, které o tzv.

nesporných procedurách pojednává nikoliv jen z pohledu hmotného nebo procesního práva, ale vnímá jejich zákonnou úpravu jako celek. Nesporná řízení III - Karel Svoboda od authora Karel Svoboda a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.