Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil

Učebnice/Odborná literatura

Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil

Hodnocení: 1x
  • 4

Operace křečových žil byly ještě před 20 lety na okraji zájmu většiny obecných i cévních chirurgů. Požadavek na zlepšení kosmetického výsledku, zkrácení doby hospitalizace a rekonvalescence vytvořil předpoklad pro vznik nových pracovišť zabývajících se speciálně touto problematikou. Nové miniinvazivní techniky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ambulantní operace křeč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil koupíte i tady

Specifikace Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Operace křečových žil byly ještě před 20 lety na okraji zájmu většiny obecných i cévních chirurgů. Požadavek na zlepšení kosmetického výsledku, zkrácení doby hospitalizace a rekonvalescence vytvořil předpoklad pro vznik nových pracovišť zabývajících se speciálně touto problematikou. Nové miniinvazivní techniky umožnily operovat z bodových řezů, bez celkové anestezie, a vracet pacienty rychle do běžného života. Kniha MUDr. Karla Novotného přináší praktický přehled postupů užívaných v operativě křečových žil s » ... a dál?

Produkt Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil

Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil - parametry

Název produktu: Karel Novotný: Ambulantní operace křečových žil
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 295 Kč
Ušetríte až: 106 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Operace křečových žil byly ještě před 20 lety na okraji zájmu většiny obecných i cévních chirurgů. Požadavek na zlepšení kosmetického výsledku, zkrácení doby hospitalizace a rekonvalescence vytvořil předpoklad pro vznik nových pracovišť zabývajících se speciálně touto problematikou. Nové miniinvazivní techniky umožnily operovat z bodových řezů, bez celkové anestezie, a vracet pacienty rychle do běžného života. Kniha MUDr. Karla Novotného přináší praktický přehled postupů užívaných v operativě křečových žil s důrazem na miniinvazivní a endovaskulární přístupy. Obsah: Anatomie žilního systému dolních končetin – Patofyziologie křečových žil – Typy varixů – Insuficience kmenových varixů – Insuficientní perforátory – Klasifikace chronické žilní insuficience (CVI) – Vyšetření žilního systému před operací – Symptomatologie žilní insuficience – Neinvazivní vyšetření, duplexní sonografie – Medikamentózní léčba – Kompresní léčba – Indikace k operaci varixů – Kontraindikace operace varixů – Předoperační příprava – Anestezie u ambulantních operací – Operační techniky – Výsledky endovenózní termické ablace – Recidiva varixů – Pooperační péče – Pooperační komplikace – Skleroterapie


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.