Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky

Mapy, atlasy a průvodce

Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Zděné zvonice České republiky - Průvodce - Karel Kuča Průvodce mapuje všechny zděné zvonice kostelních areálů v České republice. Těch se dochovalo 253, z toho 204 v Čechách a 49 na Moravě. Jejich stáří sahá od 14. století do nejnovější doby. Nejpočetnější jsou zvonice venkovských kostelů, vyskytují se však také u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90476
skladem

Jaké má kniha
Zděné zvonice České rep..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky koupíte i tady

Specifikace Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 426 Kč

Průvodce mapuje všechny zděné zvonice kostelních areálů v České republice. ... a dál?

Produkt Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky

Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky - parametry

Název produktu: Karel Kuča: Zděné zvonice České republiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 426 Kč
Maximální cena: 650 Kč
Ušetríte až: 224 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zděné zvonice České republiky - Průvodce - Karel Kuča Průvodce mapuje všechny zděné zvonice kostelních areálů v České republice. Těch se dochovalo 253, z toho 204 v Čechách a 49 na Moravě. Jejich stáří sahá od 14. století do nejnovější doby. Nejpočetnější jsou zvonice venkovských kostelů, vyskytují se však také u řady městských kostelů, někdy i jako městské věže. Samostatné skupiny představují zvonice poutních míst a klášterních kostelů. Text popisuje jejich vznik a vývoj, dále podobu i konstrukci i vnitřní vybavení včetně zvonů. Zahrnuje půdorys vesnice či města. Všechny zvonice jsou přesně lokalizovány i vyznačeny v mapové příloze, která může sloužit jako geografický rejstřík. Charakter Čech a Moravy je z hlediska výskytu zděných zvonic velmi odlišný, proto je abecední katalog staveb rozdělen podle historických zemí. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Architektura | Česká architektura od Academia naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.