Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu

Knihy naučná literatura

Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu

Hodnocení: 1x
  • 4

Obrazy v pohybu – Arteterapie a sebezkušenost II - Jedenadvacet zastavení s aktivní imaginací v arteterapii - Kamila Ženatá. Aktivní imaginace nabízí velkolepé pole, mnohavrstevnatou příležitost k setkání osobního a kolektivního nevědomí. Obrazy mají schopnost vyprávět beze slov. Jejich podobenství, metafory a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Obrazy v pohybu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu koupíte i tady

Specifikace Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 196 Kč

Aktivní imaginace nabízí velkolepé pole, mnohavrstevnatou příležitost k setkání osobního a kolektivního nevědomí. Obrazy mají schopnost vyprávět beze slov. Jejich podobenství, metafory a symbolická sd ... a dál?

Produkt Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu

Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu - parametry

Název produktu: Kamila Ženatá: Obrazy v pohybu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obrazy v pohybu – Arteterapie a sebezkušenost II - Jedenadvacet zastavení s aktivní imaginací v arteterapii - Kamila Ženatá. Aktivní imaginace nabízí velkolepé pole, mnohavrstevnatou příležitost k setkání osobního a kolektivního nevědomí. Obrazy mají schopnost vyprávět beze slov. Jejich podobenství, metafory a symbolická sdělení mají váhu zážitku — zkušenosti autentického příběhu, odkrývací či korekční schopnosti. Ukotvení vnitřních obrazů, které v sobě nosíme, způsobuje větší stabilitu a posazení v životě, vyšší odolnost proti chaosu, jenž může útočit zvenku. Imaginární obrazy v symbolické rovině pomáhají integrovat vnitřní konflikty. Projevují se jako kreativní síly, rozhýbávají ztuhlost, pomáhají změně. Obrazy v pohybu, které jsou druhým dílem volné trilogie Arteterapie a sebezkušenost, obsahují více než padesát návodů k imaginacím. Knihu působivě dotvářejí citace autentických výpovědí členů jednotlivých skupin. Je určena širokému okruhu čtenářů: zájemcům o seberozvoj, profesionálním pracovníkům v psychoterapii a pomáhajících profesích i studentům psychologie, pedagogiky a souvisejících oborů. Kamila Ženatá je hostující členkou České společnosti pro psychoanalytickou terapii. Aktivní imaginaci studovala v Praze u jungiánského terapeuta Pietera Middelkoopa (Integration Institute for Development and Therapy, Arnhem). Ve své tvorbě se soustavně zabývá jednak pamětí a nevědomím (vzpomínky, sny, sítě vztahů a vlivů), jednak pozorováním a zaznamenáváním přírodních situací a jevů. Společné pole obou zájmů tvoří chápání světa jako cyklu proměn energií v příbězích, souvislostech a nevyslovitelném koloběhu v řádu všehomíra. Obrazy v pohybu – Arteterapie a sebezkušenost II - Jedenadvacet zastavení s aktivní imaginací v arteterapii - Kamila Ženatá od nakladatelství Kolem v kategorii | | Psychologie | Psychologie osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.