Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Kaloba 20 mg 21 tablet

Léky

Kaloba 20 mg 21 tablet

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Přípravek se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik.Pro akutní zánět průdušek je charakteristický buď suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli, nebo vlhký kašel provázený obtížným vykašláváním hlenu. Onemocnění může být provázeno zvýšenou teplotou. Akutnímu zánětu průdušek často ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kaloba 20 mg 21 tablet koupíte i tady

Specifikace Kaloba 20 mg 21 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Dr. Willmar Schwabe
Nejnižší cena 147 Kč

Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék). Jeho účinnou látkou je vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Přípravek se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik. ... a dál?

Produkt Kaloba 20 mg 21 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Kaloba 20 mg 21 tablet - parametry

Název produktu: Kaloba 20 mg 21 tablet
Výrobce: Dr. Willmar Schwabe
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik.Pro akutní zánět průdušek je charakteristický buď suchý, dráždivý kašel s bolestí při kašli, nebo vlhký kašel provázený obtížným vykašláváním hlenu. Onemocnění může být provázeno zvýšenou teplotou. Akutnímu zánětu průdušek často může předcházet nebo jej může provázet zánět horních cest dýchacích (rýma, zánět nosohltanu, škrábání v krku atd.).Přípravek může být užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let.V případě zhoršení stavu, změny charakteru hlenu (výskyt hnisu nebo krve), horečky trvající několik dní vyhledejte lékaře, který zváží případnou antibiotickou léčbu.Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.Kaloba 20 mg jsou potahované tablety pro perorální (ústní) podání.Doporučená dávka přípravku je následující:Dospělí a dospívající nad 12 let užívají 1 potahovanou tabletu 3 x denně (ráno, v poledne a večer).Děti ve věku od 6 do 12 let užívají 1 potahovanou tabletu 2 x denně (ráno, večer)Kaloba 20 mg potahované tablety se užívají nerozkousané s trochou tekutiny (nejlépe sklenicí vody). Neužívejte tablety v poloze vleže. Přípravek se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik. Ústní voda GUM Hydral je speciálně formulován pro ústní hygienu citlivých a suchých úst. Představuje ideální doplněk v každodenní péči o chrup. Díky své vyšší viskozitě zvlhčuje sliznice dutiny ústní a poskytuje její zvlhčení a pohodlí. GUM Hydral ústní výplach: - díky vyšší viskozitě zvlhčuje ústní sliznice a vytváří na nich ochranný povlak; - pomáhá chránit před zubním kazem a podporuje remineralizaci skloviny díky obsahu fluoridu (250 ppm). Neobsahuje alkohol, parabeny a nemá výraznou příchuť. Použití: Vyplachujte množstvím 15 ml až 5x denně. Vhodné pro dospělé a děti starší 7 let. Obsah: 300 ml Pro ústní hygienu citlivých a suchých úst. Kaloba 20 mg potahované tablety Pelargonii sidoidis extractum fluidum (1 : 8 – 10) extrahováno ethanolem 11% (m/m) (EPs 7630), vysušený   Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informaci nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo l Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék). Jeho účinnou látkou je vysušený extrakt z kořene rostliny Pelargonium sidoides. Přípravek se užívá k léčbě akutního zánětu průdušek, který nevyžaduje podávání antibiotik. Čtěte podrobně příbalový leták. Kalob


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.