Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch

Knihy naučná literatura

Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch

Hodnocení: 11x
  • 3.09091

Reflexní diagnostika dává základní informace bez pochybností, hned a jasně silnou bolestí reflexní plošky. Stačí vědět, kde se nachází a jakému orgánu odpovídá. Reflexní diagnostika je nezbytnou součástí procesu léčení. Nezabývat se jí, ať už z jakéhokoliv důvodu, znamená připravit se o cenné informace, které tělo o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Reflexní diagnostika a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch koupíte i tady

Specifikace Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Nejlepší žáci Jiřího Janči se představují v knize, která účinně kombinuje teorii s jejich bohatou praxí. Unikátním způsobem rovněž mapují propojenost psychiky a vnitřních orgánů. Jednotlivá hesla jsou ... a dál?

Produkt Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch

Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch - parametry

Název produktu: Július Pataky: Reflexní diagnostika a katalog reflexních ploch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.09 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 3.09091
Podrobný popis:

Reflexní diagnostika dává základní informace bez pochybností, hned a jasně silnou bolestí reflexní plošky. Stačí vědět, kde se nachází a jakému orgánu odpovídá. Reflexní diagnostika je nezbytnou součástí procesu léčení. Nezabývat se jí, ať už z jakéhokoliv důvodu, znamená připravit se o cenné informace, které tělo o příčině nemoci terapeutovi vypovídá. Popis Nejlepší žáci Ing. Jiřího Janči, CSc. se představují v knize, která účinně kombinuje teorii s jejich bohatou praxí. Unikátním způsobem rovněž mapují propojenost psychiky a vnitřních orgánů. Jednotlivá hesla jsou rozdělena podle charakteristiky onemocnění a postupů terapie. Zasvěcený text obohacuje výpravná obrazová příloha.

Která diagnostika je tak levná, jednoduchá, neškodná a léčivá, rychlá a objektivní? Jen s pomocí holých rukou a schopností terapeuta získáme velmi objektivní a přesné informace o momentálním stavu pacienta. Lékaři národů, které ještě nejsou vyšinuté do extrémní racionality, využívají různých signálů těla. Ty pouze jinou řečí vypovídají o tomtéž: o svém nositeli. O jedné podobné technice (pulzní) píše i Dalajlama v knize Meditace pro každý den:

Při jedné příležitosti jsem byl v kalkatské nemocnici, kde používají obrovská diagnostická zařízení - diagnózu tam však neurčili správně. Naši tibetští lékaři, bez jakýchkoli přístrojů, se dotknou zápěstí, naslouchají různým pulzům, osobu prohlédnou a určí naprosto přesně, co je v nepořádku. Tento celostní systém je skutečně pozoruhodný.

Způsob diagnostikování, o kterém se zmiňuje Jeho Svatost, však patří k nejnáročnějším na učení a délku praxe. Reflexní diagnostika dává naproti tomu základní informace bez pochybností hned a jasně silnou bolestí reflexní plošky; stačí vědět, kde se nachází a jakému orgánu odpovídá - a máme ty nejtajnější a nejaktuálnější informace o člověku a jeho orgánech. I reflexní terapie samozřejmě vyžaduje hodně vědomostí a tréninku, ale není podmíněna mimořádnou schopností lékaře či léčitele. Reflexní diagnostika je nezbytnou součástí procesu léčení. Nezabývat se jí, ať už z jakýchkoli důvodů, znamená připravit se o cenné informace, které tělo o příčině nemoci terapeuti podává.

Tato kniha je věnována reflexní diagnostice, jednomu ze čtyř tematických celků (reflexní diagnostika, reflexní terapie, uvolnění krční páteře a postupy na lůžku). Kromě kompletní technologie postupu vyšetření, včetně praxí vyvinutého diagnostického formuláře, nabízí užitečné informace o věcech souvisejících: o orientaci na chodidlech, o hmatech, filozofických východiscích, radách pro terapeuta, hygieně práce. Ústřední informací ale zůstává katalog reflexních plošek.

Počet stran: 136

Rozměry: 242 x 170 mm Další sdělení Doporučujeme také knihu Reflexní diagnostika (Július Pataky, Beáta Patakyová) a Masážní ponožky 1 pár.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.