JRS Kočkolit Cats Best Universal 20l (203-847)
JRS Kočkolit Cats Best Universal 20l (203-847)

TOP 5 3. Nejprodávanější
JRS Kočkolit Cats Best Universal 20l (203-847)

od 279 Kč
Neparfémovaná podestýlka Cat´s Best Universal tvořená peletami z dřevní vlákniny je vhodná především pro drobné savce a ptáky. Má vysokou absorpční schopnost, skvěle pohlcuje pachy a příjemně voní i bez umělých přísad. Použít ji lze jak samostatně, tak v kombinaci s jinými materiály. Díky dobré savosti je vhodná i pro místa s větší vlhkostí (např. v okolí napáječek). Steliva Cat‘s Best jsou plně biologicky odbouratelná, takže je můžete vyhodit i…
eFitness.cz
Za dopravu 89 Kč Skladem
369 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: JRS Kočkolit Cats Best Universal 20l (203-847)
Výrobce: JRS
Minimální cena: 279 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetříte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Neparfémovaná podestýlka Cat´s Best Universal tvořená peletami z dřevní vlákniny je vhodná především pro drobné savce a ptáky. Má vysokou absorpční schopnost, skvěle pohlcuje pachy a příjemně voní i bez umělých přísad. Použít ji lze jak samostatně, tak v kombinaci s jinými materiály. Díky dobré savosti je vhodná i pro místa s větší vlhkostí (např. v okolí napáječek).

Steliva Cat‘s Best jsou plně biologicky odbouratelná, takže je můžete vyhodit i na kompost. Vyrábějí se z druhotných produktů dřevařské výroby v udržitelně obhospodařovaných lesích (certifikát PEFC),

Hlavní přednosti podestýlky:

  • vysoká savost
  • skvěle pohlcuje pachy
  • vhodná pro většinu drobných domácích mazlíčků
  • 100% přírodní bez chemických přísad
  • kompostovatelná
  • vyrobená z udržitelných zdrojů

Použití:

Na dno ubikace nasypejte vrstvu podestýlky vysokou cca 5 cm. Znečistěné části podestýlky průběžně odstraňujte a nahrazujte čistým stelivem. Jednou za čas vyhoďte stelivo kompletně a dno ubikace před dalším podestláním důkladně vyčistěte.

Popis produktu:

Cat´s Best universal je univerzální podestýlka ve formě dřevitých pelet z čistě organické vlákniny. Vhodná pro drobné savce, ptáky i kočky. Univerzální podestýlka pro domácnosti s více druhy domácích mazlíčků pod jednou střechou.

Podestýlku Cat´s Best universal je možné použít jako kompletní podestýlku nebo ji lze kombinovat s jinými materiály. Díky své dobré savosti ji lze používat na místa z větší vlhkostí, jako je například okolí napáječek, toalety pro drobné savce apod.

- vhodná pro většinu drobných domácích mazlíků - vys

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.