MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy poezie » Srovnání cen Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

Knihy poezie

Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074750854

Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce - Josef "Pepson" Snětivý. Sonet, to jsou verše plné zakleté touhy, kterou snad jen volta devátého řádku může obdařit nábojem vykoupení - ale také popravčí salvou zatracení. Tak vidí tuto královskou básnickou formu spisovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý, jenž svou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52222
skladem

Jaké má kniha
Dvě na čtvrtou sonetů v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

Specifikace Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

Kategorie Knihy poezie
Nejnižší cena 50 Kč

Sonet, to jsou verše plné zakleté touhy, kterou snad jen volta devátého řádku může obdařit nábojem vykoupení - ale také popravčí salvou zatracení. Tak vidí tuto královskou básnickou formu spisovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý, jenž svou čtvrtou sbírku pojal výlučně v jejím znamení. Vznikala povětšinou na samém konci roku 2014 a začátkem následujícího, tedy v období, které v autorově životě patří spíše k těm neradostným. Avšak pole inspirace je, jak známo, zúrodňováno smutkem; a Pepson všechen svůj smutek - » ... a dál?

Produkt Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce - parametry

Název produktu: Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 50 Kč
Maximální cena: 84 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce - Josef "Pepson" Snětivý. Sonet, to jsou verše plné zakleté touhy, kterou snad jen volta devátého řádku může obdařit nábojem vykoupení - ale také popravčí salvou zatracení. Tak vidí tuto královskou básnickou formu spisovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý, jenž svou čtvrtou sbírku pojal výlučně v jejím znamení. Vznikala povětšinou na samém konci roku 2014 a začátkem následujícího, tedy v období, které v autorově životě patří spíše k těm neradostným. Avšak pole inspirace je, jak známo, zúrodňováno smutkem; a Pepson všechen svůj smutek - ale také veškerou svou lásku, naději a víru - vložil do šestnáctera zpovědí. Zavede nás v nich do hlubin duše rozervané jen natolik, aby ještě mohla tvořit, stejně jako do míst naší země, která vždy neomylně najde kompas jeho srdce. A nad tím vším se vznáší jako temně nádherný přízrak Ta, jejíž jméno už nikdy nebude vysloveno - tedy jeho osudová (a zřejmě navždy ztracená) žena. Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce - Josef "Pepson" Snětivý od nakladatelství v kategorii Beletrie | Poezie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Josef Snětivý: Dvě na čtvrtou sonetů v rytmu srdce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.