Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Pecinovský: Word 2007

Učebnice/Odborná literatura

Josef Pecinovský: Word 2007

Hodnocení: 1x
  • 4

Na jaře 2007 přichází firma Microsoft s novou verzí kancelářského balíku MS Office 2007, jehož nedílnou součástí je i program Word 2007. Tato kniha si vzala za úkol seznámit čtenáře právě s touto důležitou aplikací. PRO KOHO JE KNIHA URČENA Tato kniha je proto určena všem, kteří se chtějí seznámit se základy programu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Jaké má kniha
Word 2007
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Pecinovský: Word 2007 koupíte i tady

Specifikace Josef Pecinovský: Word 2007

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Na jaře 2007 přichází firma Microsoft s novou verzí kancelářského balíku MS Office 2007, jehož nedílnou součástí je i program Word 2007. Tato kniha si vzala za úkol seznámit čtenáře právě s touto důležitou aplikací. PRO KOHO JE KNIHA URČENA Tato kniha je proto určena všem, kteří se chtějí seznámit se základy programu MS Word 2007a chtějí jeho pomocí psát jednoduché i složitější texty. U čtenáře se předpokládá základní znalost práce s počítačem a operačním systémem Windows. Je potřeba jistá zručnost při práci s » ... a dál?

Produkt Josef Pecinovský: Word 2007

Josef Pecinovský: Word 2007 - parametry

Název produktu: Josef Pecinovský: Word 2007
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na jaře 2007 přichází firma Microsoft s novou verzí kancelářského balíku MS Office 2007, jehož nedílnou součástí je i program Word 2007. Tato kniha si vzala za úkol seznámit čtenáře právě s touto důležitou aplikací. PRO KOHO JE KNIHA URČENA Tato kniha je proto určena všem, kteří se chtějí seznámit se základy programu MS Word 2007a chtějí jeho pomocí psát jednoduché i složitější texty. U čtenáře se předpokládá základní znalost práce s počítačem a operačním systémem Windows. Je potřeba jistá zručnost při práci s myší a očekává se dobrá znalost klávesnice. Lze ještě doporučit seznámení s organizací souborů na disku a operací s nimi. TEXT KNIHY JE ROZDĚLEN DO OSMI KAPITOL První kapitola je nejdelší a seznamuje čtenáře se základy práce s textovým procesorem Word 2007. Čtenář se dočte o pracovním prostředí programu, které má zcela nové a možná i revoluční řešení. Pro méně zkušené je určena pasáž o zásadách při psaní textu na počítači, dočtete se leccos o opravách textu a dalších základních operacích.

V této kapitole rovněž najdete základních informace o práci s dokumenty a soubory. Další kapitoly potom budou sledovat právě to, čím se nový Word liší od předchozích verzí. Jednotlivé nástroje programu nejsou totiž zadávány pomocí nabídek ani panelů nástrojů, ale zvláštních seskupení v záhlaví dokumentu, nazvaném pás karet. Jednotlivé kapitoly vás seznámí s nástroji obsaženými na jednotlivých kartách. Druhá kapitola, nazvaná Karta Zobrazení, usnadní čtenáři orientaci na pracovní ploše a ukáže mu, jak lze zobrazovat dokument a jak pracovat s dokumentovými okny. Třetí kapitola seznamuje čtenáře s nejpoužívanější kartou, nazvanou Domů. Nastavují se zde především základní formátovací charakteristiky textu, dostupná je dosud schránka a čtenář se seznámí i s formátováním dokumentu pomocí stylů. Ve čtvrté kapitole se lze dočíst, jak do textu vkládat další objekty, a to jak grafické povahy, tak i texty. Těmito objekty jsou především obrázky a také textová pole a WordArty. Součástí této kapitoly je i editace záhlaví

a zápatí stránek. Na kartu Rozložení stránky je zaměřena pátá kapitola. Kromě krátké zmínky o motivech je zde většina textu věnována nastavení parametrů stránky. Šestá kapitola je nejkratší a čtenář se v ní dočte, jak pracovat s osnovou dokumentu. V sedmé kapitole, věnované kartě Odkazy, se čtenář seznámí s možností doplnit text obsahem, rejstříkem, poznámkami pod čarou a titulky. Závěrečná osmá kapitola je věnována revizím a týká se především kontroly pravopisu a mluvnice, vkládání komentářů a sledování textu, tedy průběžnému zobrazování oprav. Publikace: Word 2007 - Pecinovský Josef. Ať už chcete začít snadno a rychle pracovat s jedním z

nejoblíbenějších textových editorů současnosti nebo jste jeho

zkušeným uživatelem a zajímají vás jen nové vlastnosti, možnosti a

změny v jeho nejnovější verzi, pak neváhejte, uchopte tuto knihu do

rukou a už jí nepouštějte - dozvíte se v ní nejen, co je nového,

ale navíc se rychle díky snadno srozumitelné formě zorie


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.